بازیکن فجرسپاسی نسبت به شایعه حضورش در پرسپولیس واکنش نشان داد.

احمدرضا زنده‌روح هافبک کرمانی امروز ناگهان به تیتر اول نقل و انتقالات مواجه شد و خبر حضور او در پرسپولیس خبرساز شد. زنده‌روح که در سال گذشته مورد توجه استقلال و فرهاد مجیدی قرار گرفته بود این بار خبر از پرسپولیسی شدن او بود. این خبر در حالی منتشر شد که او در در حال حاضر گذراندن خدمت سربازی، در تیم فجر سپاسی است.

زنده‌روح پس از انتشار این شایعه گفت: من اکنون سرباز فجر سپاسی هستم و در تمرینات این تیم حضور دارم و به این باشگاه تعهد دارم و در حال گذراندن خدمتم هستم. من به باشگاه فجر سپاسی متعهد هستم و تا روزی که سرباز باشم به این تعهد پایبند هستم. خبر حضور در پرسپولیس یا استقلال برای هر بازیکنی در ایران جذاب است اما به شخصه اطلاعی از این بابت ندارم و واقعا نمی‌دانم سرنوشتم به چه سمتی پیش می‌رود. دنبال کسری و انتقال به تیم دیگری نیستم و واقعا تعجب می‌کنم که این خبرها در مورد من و خدمتم چجوری به این شکل پخش میشود در صورتی که من چندین ماه است که هیچ‌صحبت و مصاحبه ای انجام ندادم و اگر پیام صوتی یا مصاحبه ای از من پخش شده است برای ابتدای فصل قبل بوده است.

وی افزود: من سرنوشتی دارم که خودم هم از آن بی خبر هستم و فقط این را می‌دانم که پیراهن فجر را پوشیده ام و در تمرینات این تیم هستم و فکر میکنم اصول حرفه ای و اخلاقی هم به بنده این اجازه را نمیدهد که در زمان حضورم در یک تیم؛ با تیم دیگری وارد مذاکره شوم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)