محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش فوتبال ایران، پیشنهاد سنگین یک تیم صنعتی را رد کرد.

محمدحسین کنعانی زادگان بعد از دو بار پارگی رباط صلیبی، دوباره به فوتبال برگشت و الان یکی از لژیونرهای فوتبال ایران به حساب می‌آید.

اسکوچیچ آنقدر به کنعانی زادگان علاقه داشت و مدل بازی‌اش را می‌پسندید که با وجود انواع و اقسام مخالفت‌ها برای دعوت او به اردوی تیم ملی، او کار خودش را کرد و بازیکن مورد علاقه‌اش را با وجود حاشیه‌هایی که داشت، به تیم ملی آورد.

کنعانی زادگان که برای اولین بار توسط کی روش به تیم ملی دعوت شد، امیدوار بود با توجه به آمادگی که داشت در ترکیب اصلی تیم ملی در جام جهانی حضور داشته باشد ولی کی روش در اقدامی عجیب این بازیکن را نیمکت نشین کرد و فقط یک نیمه مقابل انگلیس به کنعانی زادگان میدان داد.

مدافع سابق پرسپولیس که در قطر بازی می‌کند، یکی از بهترین های تیمش در این فصل بوده و بیشترین گل زده در الاهلی هم متعلق به مدافع ایرانی این تیم است. کنعانی زادگان که دومین فصل حضورش در قطر را پشت سر می‌گذارد، همیشه در نقل و انتقالات یکی از گزینه های بود که صحبت از بازگشت او به پرسپولیس مطرح می‌شد. این بازیکن قرارداد خوبی با باشگاه الاهلی قطر بسته و طبیعی بود که نتواند به همین راحتی تیمش را ترک کند.

نکته جالب اینجاست که همین چند وقت قبل و در نقل و انتقالات زمستانی یکی از تیم های متمول و صنعتی لیگ برتر پیشنهاد عجیبی به این بازیکن داد ولی کنعانی زادگان این پیشنهاد را رد کرد. ماجرا از این قرار بود که این تیم پولدار برای یک فصل پیشنهادی ۴۰ میلیاردی به مدافع ملی پوش کشورمان داد ولی محمدحسین با این پیشنهاد مخالفت و اعلام کرد نمی‌تواند به تیمشان بیاید. کنعانی زادگان در مذاکره با این تیم متمول صنعتی گفت فعلا از بازی در قطر رضایت دارد و نمی‌خواهد به فوتبال ایران برگردد.

همچنین محمدحسین کنعانی زادگان به طرف مذاکره کننده اعلام کرد هر زمانی که به فوتبال ایران بازگردد، فقط برای پرسپولیس بازی خواهد کرد و پیراهن تیم دیگری را نخواهد پوشید. کنعانی زادگان مدعی شد عاشق پرسپولیس و هوادارانش است و نمی‌خواهد درصورت بازگشت به فوتبال ایران به تیم دیگری جز پرسپولیس فکر کند.

گفتنی است قرارداد کنعانی زادگان با الاهلی قطر در پایان فصل به پایان می‌رسد ولی هنوز تکلیف این بازیکن برای فصل آینده مشخص نیست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)