پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور می‌رود که بازیکنان این تیم شرایط خوبی ندارد.

بازیکنان پرسپولیس در تابستان و قبل از آغاز دور جدید تمرینات تیم‌شان تمرینات را شروع نکردند که باشگاه زودتر باقی‌مانده و آپشن‌های قراردادشان را پرداخت کند که در آن مقطع درویش فقط قراردادها را تسویه کرد و به اعضای تیمش قول داد آپشن‌ها را تا قبل از شروع فصل پرداخت خواهد کرد که هنوز این اتفاق رخ نداده است. همین مساله باعث شده که بازیکنان حسابی از شرایط موجود ناراضی باشند و این مورد را به افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی نیز اطلاع داده‌اند. سرخ‌پوشان اعتقاد دارند وقتی قراردادهای آن‌ها تسویه نشده باشگاه چطور و چه زمانی پیش‌قراردادهایشان را پرداخت خواهد کرد.

در همین راستا سرخ‌پوشان از وحید امیری، کاپیتان تیم‌شان خواسته‌اند که بعد از بازی با تراکتور به باشگاه رفته و درویش را در جریان مشکلات مالی آن‌ها قرار دهد. البته در این مورد مسئولان باشگاه پرسپولیس همچنان به بزرگترهای تیم وعده داده و از آن‌ها می‌خواهند که همبازیان‌شان را به آرامش و صبوری دعوت کنند.

پرسپولیس در بازی اول با لوگوی اسپانسر روی لباسش به میدان رفت اما هنوز قراردادی امضا نشده و درویش تا الان نتوانسته ۵۷ میلیارد تومانی را که باید برای پرداختی به اعضای تیمش به‌عنوان آپشن قراردادها پرداخت کند، فراهم سازد. همین که وعده و وعید جدیدی هم به سرخ‌پوشان داده نمی‌شود خودش بیشتر از هر چیزی آن‌ها را نگران شرایط بد مالی این فصل‌شان کرده است. این تازه در شرایطی است که با پرداخت این مبلغ بدهی فصل قبل تسویه می شود اما پس از شروع فصل انتظار این است که 20 درصد از قرارداد فصل جدید هم مانند سایر تیم ها به بازیکنان پرداخت شود که با این حساب فعلا خبری از قسط اول فصل جدید نیست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)