مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی توانم مشکلات خانودگی تیم را بیان کنم و فقط می گویم به کار در تیم تهرانی ادامه نخواهم دادم.

نلو وینگادا پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس برابر بنیادکار نلو وینگادا در نشست مطبوعاتی پس از بازی اظهار داشت: به بنیادکار تبریک می‌گویم البته با توجه

به اتفاقاتی که افتاد نتیجه بازی باید مساوی به اتمام می‌رسید و بازی به وقت اضافی کشیده می‌شد. به هر حال بازی تمام شده است و ما آن را واگذار کرده‌ایم و دیگر نمی‌توان کاری کرد.
وی، ادامه داد: ناراحتی هیئت مدیره بازیکنان و هواداران را درک می‌کنم و امیدوارم در آینده این اتفاقات جبران شود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال قطع همکاری شما با تیم پرسپولیس وجود دارد، تأکید کرد: بله با تیم پرسپولیس قطع همکاری خواهم کرد.
سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: از من ناراحت نشوید. به همه تیم هایی که پیروز شوند تبریک می‌گویم شاید این موضوع را ایرانی‌ها بد بدانند؛ اما برخلاف تصور کار بدی نیست.
وی در مورد تعویض محمد منصوری، گفت: این بازیکن مقابل الشباب هم به میدان رفت و در پیروزی ما تأثیرگذار بود؛ اما کسی در آن مسابقه در مورد تعویض سوالی نپرسید.
وینگادا در پاسخ به این سوال که چرا نمی‌خواهید مشکل اصلی پرسپولیس را بگویید، خاطرنشان کرد: این مشکل خانوادگی است. اگر در خانواده شما مشکلی وجود داشته باشد آیا آن را بیان می‌کنید؟ من هم سعی می‌کنم مشکل پرسپولیس را به بیرون از خانه انتقال ندهم.

وی افزود: اگر دنبال مقصر هستید من می‌توانم آن مقصر باشم زیرا با وجدانم مشکل ندارم چون همه تلاشم را کردم.
وی با اشاره به اینکه جریان بازی را داور رقم زد نه ریوالدو، افزود: اگر بر روی هر کس دیگری غیر از ریوالدو خطا می‌شد داور پنالتی نمی‌گرفت.
در ادامه این نشست هنگامی که وینگادا با سوالات متعدد خبرنگاران مواجه شد بدون توجه به این سوالات جلسه را ترک کرد.
تیم فوتبال پرسپولیس با شکست یک بر صفر مقابل بنیادکار در ورزشگاه آزادی از دور مسابقات لیگ قهرمانان ‌آسیا حذف شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)