شنبه ۱۵ فروردین(۱۳:۳۸) 

مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلیل تفاوت عملکرد بازیکنان پرسپولیس در ایران و آسیا را

 نمی‌دانم.

نلو وینگادا داشت: از لحاظ دفاعی مشکلی نداریم و تنها مشکل بزرگ پرسپولیس نبود یک بازیکن تمام کننده در خط حمله است. می‌توانیم با قدرت بگوییم که در هنگام دفاع خوب عمل می‌کنیم اما مشکل بزرگ پرسپولیس در زدن ضربات آخر است. ما در این پست بازیکن حرفه‌ای نداریم. خوب فرصت خلق می‌کنیم ولی در نزدیکی دروازه عملکردمان با استرس همراه می شود تا باعث شود گل نزنیم.
وی ادامه داد: ۳۵ گل خورده در ۳۱ بازی برای یک خط دفاعی آمار خوبی نیست اما این گل‌ها فقط در زمان من وارد دروازه پرسپولیس نشده است. به همین دلیل من درباره مسایل و اتفاقات قبل از حضورم حرف نمی‌زنم
.
وینگادا در خصوص بازی روز گذشته برابر صبای قم گفت: اگر بازیکنان خوب نبودند مثل بازی با مقاومت سپاسی از یکسری انتقاد کردم اما روز گذشته تنها کاری را که انجام ندادیم گلزنی بود. صبا با توجه به فرصت‌های کمی که داشت تمام کننده‌های باهوشی داشت و بهتر است به این نکته دقت بیشتری داشته باشیم
.
این مربی یادآور شد:

 در مورد فرد خاصی هیچ وقت انتقاد نمی کنم و حرف نمی‌زدم. معتقدم اگر تیم باخته همه مقصر هستیم. قبول دارم مطبوعات و مردم از عملکرد ما انتقاد می کنند چون واقعا برای من جای سئوال دارد که چرا باید برابر الشارجه و الشباب در لیگ قهرمانان آسیا آنطور زیبا و حرفه‌ای بازی کنیم اما در لیگ برتر ایران اینقدر متفاوت باشیم.
وینگادا در جواب این سئوال که آیا خودش درباره ترکیب پرسپولیس تصمیم می گیرد؛ گفت: من و دستارانم با هم تصمیم می‌گیریم. من دو ماه است که در ایران هستم و شناخت کافی از بازیکنان دارم. مطمئن باشید بهترین‌ها وارد زمین می‌شوند. برای من اهمیت ندارد که فلان بازیکن در سال قبل جزء بهترین‌ها بوده چون من فقط به حال حاضر پرسپولیس و شرایط فعلی کار دارم و گذشته به من ربطی ندارد.
سرمربی پرتغالی پرسپولیس تاکید کرد: مطمئن باشید نتایج بد پرسپولیس و سقوط به رده ششم در کارنامه من نیز تاثیر‌گذار است. من همانند سایر پرسپولیسی ها ناراحتم اما باید از این اشتباهات درس گرفت و به فکر این بود که در لیگ قهرمانان آسیا آنها را تکرار نکنیم.
وینگادا در خصوص شکست تیم ملی ایران برابر عربستان خاطرنشان کرد: من فقط به پرسپولیس فکر می‌کنم اما تیم ملی ایران هنوز فرصت حضور در جام جهانی را دارد و خود می تواند سرنوشت خودش را رقم بزند. پتانسیل فوتبال ایران بالاتر از نتایج چند مدت گذشته‌اش است.
وینگادا عنوان کرد: برای کمک به تیم ملی ایران آماده هستم و در این خصوص مشکلی ندارم اما هدف اول من موفقیت این تیم و شاد کردن دل هواداران و مسئولان باشگاه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)