مرجع خبری پرسپولیس : نشست مشترک مدیران سرخابی پایتخت صمیمانه برگزار شد و صمیمانه‌تر به پایان رسید تا رقابت‌های شرمنده رفاقت‌ها شوند.


و این چنین بود که مباحث جدی برای پیشبرد و اهدافی بلندمدت و راهبردی شکل گرفت تا خیرمقدم آقای کاشانی به آقای فتح‌اله‌زاده خیرمقدمی باشد به اتحاد دو باشگاه برای استفاده از همه ظرفیت موجود به سمت درآمدزایی و ایجاد رفتار حرفه‌ای و جهت ظهور لبخند روی لبان مردمانی که لایق و شایسته آن لبخندها هستند.

سرفصل‌های گفتگو چنین بود:


بند اول: هماهنگی برای برگزاری جلسه مدیران دو باشگاه با رئیس جمهور محترم جهت ارائه گزارش عملکرد.

 

بند دوم: هماهنگ کردن و ایجاد کارگروه‌ برای اخذ و راهبردی کردن بلیت‌فروشی دو باشگاه با منبع مشترک جهت درآمدزایی اختصاصی برای باشگاه‌هایی که بخش عمده‌ای از تماشاگران فوتبال در جمهوری اسلامی ایران را به خود اختصاص داده‌اند

 

و حق دارند به منبع گنج خود که همانا هواداران دلسوخته باشگاه هستند دست پیدا کنند و روی زانوی خود و پای هواداران خود بایستند.


بندسوم: بررسی راهکارهای مشترک جذب بازیکن به جهت دوری از هیاهوهای بازار کاذب نقل و انتقالات که تنها دست‌آورد آن پول بیت‌المالی است که به جیب دلالان سرازیر می‌شود و نه از جهت شرعی و نه از منظر عرف صحیح نیست و موجب ایجاد فشارهای کمر شکن برای دو باشگاه مردمی و تضعیف آنها خواهد شد.


بند چهارم: بررسی عملکرد باشگاه‌های صنعتی و متمول که با بودجه‌های نامحدود توان محدود باشگا‌های مردمی را کمتر کرده‌اند و محتمل است که اختلالات ناشی از بحران‌های مالی تاریخ پرسپولیس و استقلال را زیر سوال ببرند.


بند پنجم: تشکیل کارگروه‌های اقتصادی مشترک جهت درآمدزایی‌های ممکن و قانونی برای رسیدن به درصد درآمدزایی مدنظر سازمان تربیت‌بدنی و جناب دکترسعیدلو ریاست محترم آن سازمان که جزئیات پس از تشکیل کارگروه‌ها و جلسات مدیران دو باشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد.


بند ششم:درخواست تشکیل جلسه مشترک با دکتر قالیباف شهردار محترم تهران به جهت دریافت حمایت‌های شهردرای بزرگ تهران که همچون شهرداری‌های بزرگ دنیای توسعه یافته‌ علاقمند و سازنده زیربنای ورزش در کلان شهرها هستند و اعلام هدف اولیه برای اخذ ورزشگاه به سود دو باشگاه در شاکله فوتبال ایران و ابر شهر تهران.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)