یکشنبه ۶ بهمن (۱۹:۰۰)

مرجع خبری پرسپولیس : پیروانی در جریان مذاکره با گزینه های خارجی

هدایتی و انصاریفرد با چراغ خاموش حرکت می کنند

یک پرسپولیسی از لیست خارج می شود

 

 

مرجع خبری پرسپولیس : پیروانی در جریان مذاکره با گزینه های خارجی  / هدایتی و انصاریفرد با چراغ خاموش حرکت می کنند

مسئولان باشگاه پرسپولیس در راستای جذب سرمربی خارجی، سیاست حرکت با چراغ خاموش را اختیار کرده اند.

افشین پیروانی به عنوان سرمربی پرسپولیس تمرینات این تیم را زیر نظر دارد اما در پشت پرده تیم سرخپوش تهرانی، مذاکرات با گزینه های سرمربیگری این تیم ادامه دارد.

عباس انصاریفرد و حسین هدایتی مسئولیت مستقیم مذاکره با گزینه های سرمربیگری پرسپولیس را بر عهده دارند اما سیاستی که در هیئت مدیره این باشگاه ترسیم شده، حرکت با چراغ خاموش است.

جالب آنکه افشین پیروانی در جریان مذاکرات مدیران باشگاه پرسپولیس با گزینه های خارجی سرمربیگری این باشگاه قرار دارد.

عباس انصاریفرد این روزها مشغول بررسی شرایط چند گزینه خارجی است اما تا این لحظه حتی به نزدیکترین افراد به خود نیز نام گزینه های مذکور را نگفته است

pnnc: یک پرسپولیسی از لیست خارج می شود

مسئولان باشگاه پرسپولیس که باب مذاکره با چند بازیکن برای حضور در جام باشگاه های آسیا را گشوده اند، می بایست یک نفر را از لیست نفرات خود کنار بگذارند

با توجه به اینکه لیست بازیکنان پرسپولیس تکمیل شده است، مسئولان این باشگاه برای آنکه بتوانند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرند و از وی در جام باشگاه های آسیا استفاده کنند، می بایست یک بازیکن از نفرات فعلی خود را از لیست خارج کنند.

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس با تائید این مسئله گفت: با چند بازیکن منجمله ایمان مبعلی مذاکراتی را داشته ایم اما هنوز دقیقاً مشخص نشده که نام کدام بازیکن از لیست خارج خواهد شد.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)