جمعه ۴ بهمن (۱۲:۵۷)

مرجع خبری پرسپولیس : باشگاه استقلال خواهان استعفای منصوریان و خرمگاه می شود

در صورتی که برای مدیریت باشگاه استقلال ثابت شود که تیم های نوجوانان و بانوان این تیم مقابل هم بازی کرده اند رئیس آکادمی فوتبال استقلال باید استعفا دهد.

در شرایطی که به تازگی تنش ها بین امیر رضا واعظ آشتیانی به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال و علیرضا منصوریان رئیس آکادمی فوتبال این باشگاه برطرف شده بود برگزاری بازی بین تیم های بانوان استقلال با تیم نوجوانان این تیم در ورزشگاه مرغوبکار باعث شده تا این تنش های به ظاهر برطرف شده پر رنگ تر شود.
در حالی که خصوصیات مدیریتی واعظ آشتیانی برای اهالی فوتبال مشخص شده از منابع آگاه در باشگاه استقلال خبر می رسد در صورت اثبات این خبر واعظ آشتیانی خواهان استعفای منصوریان و خرمگاه خواهد شد. به زودی نیز سرمربی تیم نوجوانان و سرمربی تیم بانوان استقلال باید در کمیته انضباطی باشگاه استقلال برای توضیحات بابت این اتفاق حاضر شوند.
یکی از مسئولان باشگاه استقلال که نمی خواست نامش فاش شود در گفت و گوئی را تایید کرد.

با مقصران برگزاری بازی بانوان و آقایان برخورد می کنیم

در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است: در پی انتشار خبری مبنی بر فعالیت تیم فوتبال بانوان استقلال در ورزشگاه مرغوبکار و از آنجایی که مسئولیت آکادمی باشگاه برعهده آقای علیرضا منصوریان است مدیریت باشگاه استقلال طی مذاکره تلفنی به آقایان منصوریان و خرمگاه به همراه نماینده ویژه مدیرعامل ماموریت داده است که این موضوع مورد بررسی قرار گیرد تا صحت و سقم آن مشخص شود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: در صورتی که این خبر صحت داشته باشد با متخلفین به طور جدی و به دور از تعارف برخورد قاطع انجام خواهد شد.

 

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)