مدیران باشگاه پرسپولیس می گویند قاعده سقف بودجه توسط آنها در این فصل به طور کامل رعایت شده است.

با وجود اینکه فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده، همچنان بحث پیرامون قانون سقف بودجه ادامه دارد و استقلالی‌ها نسبت به این قاعده به شدت معترض هستند چون مهدی هاشمی نسب و چند بازیکن این تیم به خاطر همین ماجرای سقف بودجه حالا نمی‌توانند قراردادشان را ثبت کنند و جواد نکونام هم چندی قبل در یک مصاحبه با صراحت گفت به نظر می‌رسد سقف بودجه فقط برای استقلال رعایت می‌شود!

در این میان سرمربی استقلال و مدیران این باشگاه با صراحت نامی از هیچ باشگاه دیگری نبردند و با کنایه صحبت کردند به همین خاطر مسئولان پرسپولیس هم ترجیح دادند با کنایه جواب بدهند.

یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: رعایت قانون برای ما تحت هر شرایطی در اولویت است و هرگز از آن عدول نمی‌کنیم. بر اساس اسناد موجود، باشگاه پرسپولیس برخلاف جوسازی‌هایی که این روزها صورت می‌گیرد، نه تنها سقف بودجه را در فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود به طور کامل رعایت کرده است بلکه رقم بودجه صرف شده ما برای عقد قرارداد با بازیکنان و مربیان جهت حضور در فصل جاری، حتی اندکی از سقف تعیین شده هم کمتر است. البته به نظر می‌رسد بعضی تیم‌های دیگر با استفاده از راهکارهای مختلف این قانون را دور زده یا سعی در دور زدن آن داشته‌اند ولی پرسپولیس چنین کاری نکرده است و اسناد موجود کاملاً صحت ادعای ما را ثابت می‌کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)