پرسپولیس نیوز : با اعلام روابط عمومی شبکه سه، بازی استقلال – الریان از این شبکه و بازی پرسپولیس – نسف قرشی از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

این برای دومین بازی پیاپی پس از مسابقه با السد است که بازی‌های آسیایی همزمان پرسپولیس از شبکه ورزش پخش خواهد شد و این بازی استقلال با الریان است که روی آنتن شبکه سراسری سه خواهد رفت.

این در حالی است که تاکنون تمام بازی‌های استقلال از شبکه سراسری سه پخش شده و هیچ کدام به شبکه ورزش نرفته است و اگر بازی آخر پرسپولیس با السد را هم شبکه سوم از ورزشگاه آزادی پوشش دهد تازه نتیجه دو بر یک خواهد شد.

اگر بنا به رعایت مساوات هم باشد دو تیم باید به یک اندازه از شبکه سراسری بهره ببرند اما نکته مهم این است که دو تیم سرخابی پایتخت شرایط مساوی ندارند و این پرسپولیس است که بارها و بارها در نظرسنجی های مختلف ثابت کرده ۶۰ درصد هواداران فوتبال ایران را نمایندگی می‌کند و استقلالی ها ۲۰ درصد کمتر یعنی حداکثر ۴۰ درصد جمعیت هواداری را تشکیل می دهند و این به ضرر مسئولان خود شبکه است که پنجاه – پنجاه رفتار کنند و با اکثریت مخاطبان خود برخورد دفعی داشته باشند و حمایت و حضور آنها را از دست بدهند اما بدبختانه همین حداقل‌ها را هم رعایت نمی‌کنند، احترام به اکثریت پیشکش.

البته از برنامه ریزی کج سلیقه ای اف سی و بارها همزمان قرار دادن مسابقات دو تیم پرطرفدار از یک کشور هم نباید گذشت.

یادداشت اختصاصی