در صورت فراهم شدن همه شرایط پرسپولیسی‌ها یک اردوی ۱۰ روزه خارج از کشور برگزار خواهند کرد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از مسئولان باشگاهش خواسته تا جهت آماده‌سازی سرخ‌پوشان برای حضور پرقدرت در لیگ برتر بیست و دوم یک اردوی آماده‌سازی خارج از کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فراهم کنند. این در حالی است که به دلیل مسائل مربوط به شیوع ویروس کرونا در سال‌های اخیر پرسپولیسی‌ها به اردوی خارجی نرفتند، اما به نظر می‌رسد بعد از چند سال این اتفاق امسال رخ خواهد داد.

این درحالی است که طبق قوانین وزارت ورزش و جوانان باشگاه پرسپولیس مثل سایر باشگاه‌های دولتی اجازه هزینه برای اردوی خارجی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ندارد، اما با درخواست چند هوادار پرسپولیس در خارج از کشور احتمالا سرخ‌پوشان بعد از چند روز از آغاز تمرینات به اردوی خارج از کشور اعزام خواهند شد.

اگر برنامه غیرقابل پیش‌بینی رخ ندهد، پرسپولیسی‌ها برای یک اردوی ۱۰ روزه عازم کشور ترکیه خواهند شد تا تمرینات پرفشاری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این کشور انجام دهند. زمان احتمالی سفر پرسپولیسی‌ها به ترکیه ۲۵ تیرماه اعلام شده و در صورتی که این سفر صورت بگیرد شاگردان یحیی گل محمدی اردوی مناسبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این کشور برگزار خواهند کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)