باشگاه پرسپولیس در نامه نگاری با سازمان لیگ ادعای دو باشگاه آلومینیوم و استقلال در خصوص عبور از سقف قرارداد را رد کرده است.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با نبیل باهویی مهاجم سوئدی قرارداد یک ساله بسته است. پیش از اینکه این قرارداد منعقد شود باشگاه آلومینیوم اراک از باشگاه پرسپولیس به دلیل عبور از سقف قرارداد به کمیته انضباطی شکایت کرد و به تازگی خانی یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال هم اعلام کرد، سیاست باشگاه استقلال شکایت از تیم پرسپولیس به کمیته انضباطی است.

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به سازمان لیگ ادعای این دو باشگاه را رد کرده است و اعلام کرده با وجود عقد قرارداد با مهاجم سوئدی هنوز به سقف قرارداد نرسیده است، چه رسد به آنکه از آن عبور کند.

البته سپاهان هم در ثبت قرارداد بازیکنان خود قراردادها را به گونه ای ثبت کرد که برای همه آنها کارت صادر شد اما به ظاهرا یکی از سری از اقدامات خارج از چارچوب قرارداد موجب شد که کمیته انضباطی رای به کسر ۴ امتیاز از این تیم بدهد. همچنین باشگاه سپاهان ۴۰ میلیارد تومان جریمه شده و می بایست قرارداد ۶ بازیکن خود را اصلاح کند. در غیر اینصورت نمی تواند از این بازیکنان در ادامه مسابقات بهره ببرد.

باید منتظر بررسی پرونده تیم پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی بود و نظر نهایی در مورد این پرونده را کارگروه نظارت بر قراردادها و کمیته انضباطی می دهد و هر گونه اظهار نظر در مورد این پرونده تا پیش از صدور رای گمانه زنی است و نمی توان صحت یا سقم آنرا تایید کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)