بازیکنان ذخیره تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه مقابل حریف نوشهری‌ به میدان رفتند.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری سه بر یک مقابل فولاد خوزستان در هفته اول لیگ برتر، از ساعت ۱۱:۳۰ امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم شهرداری نوشهر رفت که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل پایان یافت.

بازیکنان ذخیره دیدار مقابل فولاد در بازی دوستانه با شاگردان محسن بنگر در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفتند و نفرات اصلی این تیم هم به ریکاوری پرداختند.

سرمربی تیم نوشهری که سابقه بازی و کاپیتانی سرخ‌پوشان پایتخت را دارد قبل از شروع این مسابقه با اعضای کادرفنی پرسپولیس و برخی هم‌تیمی های سابق خود در این تیم مثل امید عالیشاه و سید جلال حسینی خوش و بش گرمی داشت.

بازیکنان اصلی بازی در اهواز هم زیر نظر مربی بدنساز تیم به ریکاوری پرداختند و با انجام دوهای کوتاه و حرکات کششی و نرمشی به کار خود پایان دادند و راهی رختکن شدند.

هدایت تیم شهرداری نوشهر بر عهده محسن بنگر بازیکن سابق پرسپولیس است. پیش از آغاز بازی دوستانه، محسن بنگر با یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، حمید مطهری، داود فنایی و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان قدیمی پرسپولیس به خوش و بش پرداختند.

در بازی دوستانه امروز، بازیکنان پرسپولیس که در بازی برابر فولاد به میدان نرفته بودند، محک جدی خوردند و این بازی به آمادگی هر چه بهتر آنها برای ادامه فصل کمک خواهد کرد.

دیدار دوستانه پرسپولیس با شهرداری نوشهر با تساوی بدون گل خاتمه یافت و در پایان این بازی تدارکاتی، به رسم یادبود و از سوی کادر فنی، یک پیراهن پرسپولیس به محسن بنگر سرمربی تیم شهرداری نوشهر اهدا شد.

در این بازی دوستانه، سه بازیکن از تیم امید پرسپولیس به میدان رفتند و به تیم کمک کردند.

رضا دهقانی که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله در دو بازی اخیر پرسپولیس برابر الهلال و فولاد غایب بود در این بازی دوستانه به زمین رفت. مهدی مهدی‌خانی نیز کماکان زیر نظر کادر پزشکی تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کند. سیامک نعمتی هم که به دلیل سرماخوردگی از همراهی پرسپولیس به اهواز بازمانده بود، همچنان زیر نظر کادر پزشکی تحت درمان است.

پرسپولیس چهارشنبه این هفته در دومین بازی خود در لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی است‌.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)