دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان با یرتری سرخپوشان به پایان رسید.

پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، از هفته هفتم لیگ برتر و در دیداری که با ۳۰ دقیقه تاخیر از ساعت ۱۸:۳۰ شروع شد، شاگردان گل‌محمدی یک بر صفر برنده شدند.

این بازی به علت اختلاف میان شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی (متولی ورزشگاه آزادی)، سازمان لیگ فوتبال و همینطور باشگاه پرسپولیس با تاخیر آغاز شد.

تک گل تیم پرسپولیس توسط مهدی عبدی در دقیقه ۵۰ به ثمر رسید. بدین ترتیب پرسپولیس موفق شد با دو پیروزی یک بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان در هفته‌های پنجم و ششم لیگ، به رده دوم جدول برسد و خود را آماده دیدار شنبه آینده با استقلال کند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی (۴۶ – سیامک نعمتی)، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی (۸۸ – علی شجاعی)، وحید امیری، مهدی عبدی (۹۰ – علیرضا ابراهیمی) و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب نفت: علی محسن‌زاده، مجتبی لطفی، محمد بلبلی (۳۱ – مهران امیری)، امیر روستایی، میثم نقی‌زاده، محمدمهدی احمدی، مجید عیدی، مسلم مجدمی، سجاد حیدری مقدم (۶۴ – عماد میرجوان)، علی عبدالله‌زاده و هاتف نادری.

موقعیت‌های بازی

در دقیقه ۶، شوت بازیکن نفت مسجد سلیمان با واکنش خوب حامد لک در دو مرحله دفع شد و دروازه پرسپولیس بسته ماند.

دقیقه ۱۵: ارسال بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه به سعید اقایی رسید که ضربه بی دقت سر او با اختلاف از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: شوت سرلک از پشت محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴: پاس پشت دفاع پرسپولیس را دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان دفع کرد.

در دقیقه ۲۹، ارسال مهدی عبدی به داخل محوطه جریمه به دست بازیکن نفت مسجدسلیمان برخورد کرد اما داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۴۲: شوت مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیادی از بالای دروازه نفت مسجدسلیمان به بیرون رفت.

دقیقه ۲+۴۵: ارسال بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه به سرلک رسید و ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه ۳+۴۵: سرنگونی بازیکن پرسپولیس در محوطه جریمه باعث شد که برخی تصور پنالتی بکنند اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۵۰: میلاد سرلک پشت محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان با قطع توپ، مهدی ترابی را در موقعیت قرار داد که پاس او به دهانه دروازه با ضربه مهدی عبدی همراه بود و وارد دروازه نفت مسجدسلیمان شد.

دقیقه ۵۷: ضربه ایستگاهی نصیب پرسپولیس شده بود که ارسال مهدی ترابی روی دروازه نفت مسجدسلیمان ضربه سر عیسی آل‌کثیر را به همراه داشت، اما محسن‌زاده توانست مانع از باز شدن دروازه‌اش شود.

دقیقه ۶۲: عیسی آل‌کثیر از سمت راست وارد محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان شد و پاسی را به مهدی عبدی داد که مهاجم جوان سرخپوشان مقابل دروازه خالی قرار داشت، اما ضربه بی دقت او باعث شد توپ به شکلی عجیبی از بالای دروازه به بیرون برود.

دقیقه ۶۴: هاتف نادری از نفت مسجدسلیمان صاحب توپ شد که پس از ورود به محوطه جریمه و نواختن ضربه به سمت دروازه پرسپولیس، مقابل واکنش حامد لک ناکام ماند.

دقیقه ۶۹: مهران امیری با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه ۷۵: داور مسابقه خطایی پشت محوطه جریمه پرسپولیس اعلام کرد که با اعتراض حمید مطهری، مربی این تیم همراه شد تا داور مسابقه او را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه ۷۶: ضربه ایستگاهی که نصیب نفت مسجدسلیمان شده بود، به شکل خطرناکی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۷۷: نفر بعدی که روی نیمکت پرسپولیس با کارت زرد داور جریمه شد، افشین پیروانی بود.

دقیقه ۸۲: کوپال ناظمی، داور مسابقه حمید عبداللهی، مربی نفت مسجدسلیمان را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۸۹: مجید عیدی دیگر بازیکنی بود که از نفت مسجدسلیمان با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۳+۹۰: محمدمهدی احمدی از نفت مسجدسلیمان از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)