سرمربی پرسپولیس گزینه مدنظر خود برای حضور در این تیم را به باشگاه اعلام کرده و مدیران تیم طی نامه رسمی خواهان مذاکره در این خصوص از سوی بازیکن شده‌اند.

بعد از جدایی سه بازیکن از پست مهاجم در نقل و انتقالات تابستانی از جمع شاگردان یحیی گل محمدی اکنون تمام تمرکز سرمربی سرخ‌ها جستجوی گزینه‌ای برای این پست است.

یحیی گل محمدی درخواست خود را برای جذب مهاجم مدنظرش به باشگاه اعلام کرده است. در این رابطه باشگاه پرسپولیس نیز با آژانس (ایجنت) این بازیکن مذاکرات کتبی و رسمی خود را از روز گذشته استارت زده و طرفین در حال مذاکره برای بررسی وضعیت این انتقال هستند.

گزینه مدنظر پرسپولیس الیو باجی مهاجم 25 ساله سنگالی است که طی فصول اخیر بیشتر در لیگ فرانسه کار را دنبال کرده است.

این مهاجم 189 سانتی‌متری طی فصول اخیر سابقه بازی در لیگ‌های سوئد، اتریش، مصر، ترکیه و فرانسه را در کارنامه دارد و از مطرح‌ترین انتقال وی نیز می‌توان به حضور در بوردو با مبلغ 3 میلیون دلار اشاره کرد.

آمیان فرانسه در فصل 2022 او را به مبلغ 3 میلیون دلار به تیم مطرح این کشور یعنی بوردو انتقال داده که البته این تیم در فصل گذشته به دسته پایین‌تر سقوط کرد. در حال حاضر مبلغ بالای قرارداد این مهاجم 25 ساله سنگالی باعث شده تا بوردو به دنبال پایان همکاری با وی باشد و در این میان پیشنهاد پرسپولیس برای الیو باجی مطرح شده است.

باجی سابقه حضور در تیم زیر 20 ساله‌های سنگال را نیز در کارنامه دارد و در فصل گذشته در ترکیب بوردو در 29 بازی 4 گل زده ثبت کرده است. بهترین عملکرد او را می‌توان در فصل 2021 دانست که در ترکیب تیم آمیان موفق به ثبت 13 گل طی 26 بازی شده بود.

گفته می‌شود مبلغ مدنظر درخواستی طرف مقابل یک و نیم میلیون دلاری برای این انتقال است که با مبلغ پیشنهادی پرسپولیس 500 هزار دلار اختلاف دارد. مبلغی که با توجه به سقف قرارداد در نظر گرفته شده و بودجه باشگاه پرسپولیس از دسترس سرخ‌ها خارج است و باید دید روند مذاکرات به شکلی خواهد بود که این بازیکن راضی به حضور در ایران و انتقال به پرسپولیس شود یا خیر.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)