تیم فوتبال پرسپولیس قرار است برای برپایی اردویی تدارکاتی به ترکیه سفر کند.

از چند روز پیش اعلام شد که اگر پرسپولیس بتواند اسپانسری غیر دولتی پیدا کند ممکن است برای برپایی اردوی تدارکاتی به کشور ترکیه سفر کند. روز گذشته اعلام شد که مقدمات این اردو فراهم شده و سرخپوشان ۲۵ تیر به مدت ۱۰ روز به ترکیه سفر می‌کنند تا در این اردو حضور داشته باشند.

حالا جزییات جدیدی از این اردو منتشر شده است. قرار است پرسپولیسی‌ها برای برگزاری اردو به یکی از کمپ‌های تمرینی شهر استانبول بروند و آنجا مشغول تمرین شوند. این کمپ قرار شده به صورت اختصاصی در اختیار شاگردان یحیی گل‌محمدی باشد تا آنها برای تمرین و البته استراحت مشکلی نداشته باشند.

در همین خصوص شنیده شده یک شرکت فعال در بخش ساختمانی حضور دارند و پیش از این هم در فوتبال حضور داشته به عنوان اسپانسر پرسپولیس در این اردو خواهد بود. همچنین برآورد شده که هزینه این اردوی ۱۰ روزه برای پرسپولیسی‌ها بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار دلار است که البته تماما از طرف اسپانسر پرداخت خواهد شد. با این وجود هنوز توافق نهایی با اسپانسر انجام نشده، اما شنیده‌های حاکی از آن است که در چند روز آینده این توافق به صورت رسمی امضا خواهد شد.

در حالی که برگزاری اردوی پرسپولیسی ها در ترکیه نهایی به نظر می رسد و مقرر شده سرخ پوشان اواخر ماه جاری برای برگزاری اردوی پیش فصل خود راهی کشور همسایه غربی شوند، تلاش ها و رایزنی ها برای برگزاری بازی های دوستانه و تدارکاتی نیز در دستور کار پرسپولیسی ها قرار دارد.

کادر فنی در نظر دارد حداقل یکی دو بازی دوستانه و تدارکاتی را در این سفر در برنامه های خود داشته باشد تا پس از طی دوران بدنسازی، مرور برنامه های تاکتیکی و شناسایی ترکیب اصلی و نهایی را در بازی های تدارکاتی تا قبل از آغاز فصل را به سرانجام برساند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)