مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بر پایی اردوی تدارکاتی در امارات با تیم های الزمالک، النصر دبی و العین بازی تدارکاتی برگزار خواهد کرد.
 
به گزارش مرجع خبری به نقل از گل، تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به وقفه در رقابت های لیگ برتر به خاطر بازی های تدارکاتی تیم ملی مقابل بحرین و ازبکستان دهم شهریور ماه و بعد از بازی با صبای قم عازم امارات می شود و در سفر ۴ روزهی در یک تورنمنت چهار جانبه شرکت خواهد کرد. پرسپولیس در این تورنمنت دو بازی تدارکاتی برگزار می کند.

 این تورنمنت با حضور چهار تیم پرسپولیس، الاهلی و النصر دبی و الزمالک مصر برگزار خواهد شد. البته هنوز معلوم نیست پرسپولیس در اولین بازی این تورنمنت به مصاف چه تیمی خواهد رفت اما سرخ پوشان به طور قطع بعد از بازی اول در فینال یا رده بندی به مصاف حریفان خواهند رفت. از طرفی دیگر باشگاه پرسپولیس با رایزنی های خود توانسته است مقدمات برگزاری یک بازی دوستانه با تیم العین امارات را هم فراهم سازد.

در واقع پرسپولیس در این اردو ۴ روزه سه بازی تدارکاتی برگزار خواهد کرد تا کرانچار بتواند به اهدافی که دارد، نزدیک شود. زمان سفر احتمالی پرسپولیس به دبی پنجم شهریور اعلام شده است. کرانچار که در جلسه کمیته فنی از این موضوع مطلع شد، ضمن موافقت با انجام سه بازی تدارکاتی از مدیر عامل باشگاه به خاطر حضور سرخ پوشان در این تورنمنت تشکر کرد.
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)