نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و مس رفسنجان انجام شد و در جریان آن افشین پیروانی اعتراض پرسپولیس به نوع برنامه‌ریزی مسابقات بدون در نظر گرفتن شرایط پیش آمده از حضور بازیکنان پرسپولیس در برنامه فشرده تیم ملی را اعلام کرد.

بنا بر اعلام علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و مس‌رفسنجان از رقابت‌های لیگ برتر تهران، در هتل هیلان رفسنجان و با حضور نمایندگان دو تیم و مسوولان برگزاری مسابقه، به ریاست حسین زرگر، نماینده سازمان لیگ فوتبال و ناظر بازی انجام شد.

محمودزاده به عنوان نماینده ویژه فدراسیون و حیدر شکور ناظر داوری هم از حاضران در نشست بودند.

در جریان این جلسه، افشین پیروانی ابتدا به نمایندگی از اعضای تیم، از مردم رفسنجان به دلیل استقبالی که از کاروان سرخپوشان داشتند قدردانی کرد و به خاطر این که با توجه به شرایط کرونا، امکان نداشت، اعضای تیم در کنار هواداران حضور پیدا کنند، عذرخواهی کرد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه، اعتراض شدید پرسپولیس به نحوه برنامه ریزی رقابت‌های این هفته را اعلام کرد.

وی گفت: این که برنامه بازی پرسپولیس با سه ملی‌پوش، مشابه برنامه بازی تیم‌هایی است که درگیر برنامه‌های تیم ملی نیستند یا حداقل به میزان پرسپولیس با مشکل روبرو نبوده‌اند، جای ایراد دارد.

پیروانی اضافه کرد: ملی پوشان پرسپولیس در ۸ روز، سه بازی و سفرهای متعدد به اردن، تهران و رفسنجان داشته‌اند. عملا هیچ امکانی برای ریکاوری آن‌ها برای این مسابقه وجود نداشت. ما درباره امکان و امتیاز خاصی صحبت نمی‌کنیم ولی واقعا انتظار داریم و امیدواریم، برنامه‌ریزی مسابقات در چنین مواقعی شرایط منصفانه‌ و عادلانه‌تری را ایجاد کند تا اگر هم نمی‌توان مشکل اختلال در تمرینات به دلیل فقدان ملی‌پوشان را جبران کرد حداقل بازیکنان فرصت ریکاوری داشته باشند. این موضوع از جهت حفظ بازیکنان برای بازی‌های آتی تیم ملی و جلوگیری از آسیب‌دیدگی هم حائز اهمیت است. امیدواریم سازمان لیگ در آینده، مواردی از این دست را در برنامه‌ریزی مسابقات لیگ و بازی‌های پرسپولیس لحاظ کند و البته برای این بازی، پرسپولیس از این جهت متحمل ضرر شده است.

واما در جریان این جلسه، بحث بر سر پیراهن پرسپولیس نیز اهمیت داشت.

مس رفسنجان در این دیدار با پیراهن نارنجی که سر آستین مشکی دارد و شورت و جوراب کشکی بازی می‌کند و به این دلیل با توجه به حق انتخاب اول برای تیم میزبان، امکان استفاده پرسپولیس از کیت‌های اول و دوم فراهم نبود. بر این اساس مقرر شد که سرخپوشان از کیت سوم خود به رنگ طوسی استفاده کنند که در سال‌های گذشته نیز چند باری از آن بهره گرفتند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)