شنبه ۲۴ اسفند (۲۲:۱۴)

مرجع خبری پرسپولیس: محمد پنجعلی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید بازیکنان پرسولیس قدرت فوتبال خود را به حریفان آسیایی تحمیل کنند.

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با این نتیجه دوباره خود را به اوج باز می گرداند و در اولین گام عالی ظاهر شد.

روی ادامه مطلب کلیک کنید…

محمد پنجعلی افزود: تیم پرسپولیس در لیگ برتر هم هنوز شانس کسب جایگاه بهتر را دارد و مطمئناً وظیفه بازیکنان و کادر فنی سنگین تر از قبل شده است.

وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال پرسپولیس در خط حمله از حضور علی کریمی و نیکبخت واحدی که این روزها بسیار با هم هماهنگ هستند به خوبی استفاده کرد و با ایجاد صحنه های خطرناک و موقعیت گلزنی به مراتب از حریف اماراتی برتر بود.

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس با این نتیجه دوباره خود را به اوج باز می گرداند و در اولین گام عالی ظاهر شد.

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران  گفت: تیم فوتبال پرسولیس بسیار خوب و با انگیزه ظاهر شده و با طراوتی که در بازی پرسپولیس دیدیم دوباره این تیم طرفدار می تواند مانند گذشته در آسیا قدرت نمایی کند.

وی ادامه داد: در نیمه نخست مجموعه تیم هماهنگ و با تکنیک خاص توانستند کار را در این نیمه تمام کنند و دیگر هیچ صحبتی باقی نماند.

کرمانی مقدم تصریح کرد: به اعتقاد من در نیمه دوم کادر فنی و سرمربی تیم خواست تا بازیکنان فشار زیادی را متحمل نشوند و با استراحت در نیمه دوم برای بازی یک هفته بعد با الشباب در عربستان آماده شوند.

وی ادامه داد: به طور حتم تیم فوتبال پرسولیس برای صعود به دور بعدی این رقابت ها باید بازی های خود را در مقابل نماینده عربستان الشباب انجام دهد و تمام اعضای تیم باید با تمرکز به فکر بازی در عربستان باشند.

کرمانی مقدم در خصوص تیم های عربی در این گروه نیز گفت: جای نگرانی نیست و همیشه تیم فوتبال پرسپولیس توانسته است که در مقابل حریفان حوزه خلیج فارس و تیم های عربی در رقابت های آسیایی سربلند بیرون بیاید.

وی خاطر نشان کرد: تیم فوتبال پرسپولیس اولین گام خود را در مسابقات جام قهرمانان آسیا محکم برداشت و با این برد قاطعانه و با روحیه و انگیزه خوبی این بازی ها را شروع کند که با موفقیت به این مهم دست پیدا کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)