پرسپولیس نیوز : قدیمی ترین سایت باشگاهی فوتبال ایران دوازده ساله شد.

هفته آخر تیرماه مصادف است با دوازدهمین سالگرد تاسیس پرسپولیس نیوز قدیمی ترین سایت باشگاه های فوتبال در ایران که فعالیت خود را از میانه دهه ۸۰ آغاز کرد.

پرسپولیس نیوز یکی از اولین سایت های ورزشی بوده که هنوز فعال است و پیش از اکثر سایت‌های فعال و معروف ورزشی شروع به کار کرده است. با اتکا به همین سابقه و اعتماد مخاطبان پرسپولیس نیوز بدون هیچ حمایتی در میان ۳۰۰ سایت پربازدید کشور قرار گرفته و توانسته پربازدیدترین سایت بین تمام سایت‌های رسمی و هواداری باشگاه‌های داخلی و خارجی در فوتبال ایران باشد.

مستقل بودن و صدای هوادار ماندن شعاری بود که از همان ابتدا سرلوحه کار خود قرار دادیم و به همه تلاش‌ها برای وابسته شدن به اشخاص و نهادها بی‌اعتنا بودیم و ثمره این پایداری را با ثبت نزدیک به نیم میلیارد(۴۸۷ میلیون) بازدیدکننده تا امروز دیده‌ایم.

در عصر حکومت بی چون و چرای شبکه‌های مجازی با وجود شکست‌های پی در پی رسانه‌های سنتی، پرسپولیس نیوز توانسته با پوشش به روز مطالب و ویدیوها و تصاویر و نمودارها و نگاه خاص خود به رخدادهای فوتبال مخاطبان وفادارش را حفظ کند و پل ارتباطی محکمی بین پرطرفدارترین تیم ایران و هوادارانش باشد.

در این مدت تلاش کردیم از زمانه عقب نمانیم و با استفاده بهینه از شبکه‌های اجتماعی ارتباط خود را با هواداران حفظ کنیم. در صفحه اینستاگرام بازی‌ها را زنده از ورزشگاه گزارش کردیم، از توییت کردن اخبار غافل نشدیم و در کانال تلگرامِ همیشه فعالِ سایت، فیلم و تصاویر بازیهایی که پخش نمی‌شوند را منتشر کردیم.

اکثر تحلیل‌ها، نظرسنجی‌ها و روشن‌گری‌های سایت به جهت سهولت استفاده و ارتباط آسان تر با مخاطب به کانال تلگرام سایت منتقل شده و مخاطبان هم ارتباط خوبی با آن برقرار کرده‌اند و تولیدات پرسپولیس نیوز منبع بخش زیادی از محتوای در حال گردش در فضای مجازی را تشکیل می‌دهد.

دوازده سال خودش یک عمر است و نوجوان امروزی که آن زمان به دنیا آمده الان برای خودش شخصیت عاقل و بالغ و صاحب نظری شده است. بعضی از بازیکنان پرسپولیس آن موقع کمتر از ۷ سال داشتند و امروز افتخار پوشیدن پیراهن بهترین تیم کشور را یدک می‌کشند!

سخن گفتن از محبوب‌ترین تیم قاره آن قدر لذتبخش بوده و هست که ثانیه‌ای در این سال‌ها سستی به خود ندیدیم و تک تک لحظات و روزها را چه در بردها و چه در شکست‌ها نفس به نفس عشق سرخ سر کردیم و و ناملایمت‌ها و سختی‌های راه را با هم طی کردیم.

پرسپولیس این مردمی‌ترین نماد گرد هم آمدن جماعت ایرانی از گذشته تا امروز، به دوران اوج خودش برگشته و همچون قبل وظیفه داریم در عصر بمباران خبرها با اطلاع رسانی صحیح و بی کم و کاست آن را در مسیر درست همراهی کنیم و از غلطیدن به بیراهه مصون نگه داریم.

۲۳ تیر ۱۳۸۵ روز شکل گیری ایده و آغاز به کار پرسپولیس نیوز است که به خاطر فروکش کردن هیجان فینال جام جهانی و حواشی برگزاری مسابقه سوپرجام با کمی تاخیر این روز را گرامی داشتیم.

سیزدهمین سال فعالیت پرسپولیس نیوز را با آرزوی بهترین‌ها برای مخاطبان و سه‌گانه قهرمانی در ایران و فتح قله باشگاه‌های آسیا آغاز می‌کنیم.

تیر ماه یکهزار و سیصد و نود و هفت؛ مدیریت پرسپولیس نیوز دات کام

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)