پرسپولیس نیوز : بیست و سوم تیرماه هزار و سیصد و نود شش سایت پرسپولیس نیوز وارد دوازدهمین سال فعالیت خود شد.

 

۱۱ سال پیش در چنین روزی، جمعه بیست و سوم تیرماه ۱۳۸۵ پرسپولیس نیوز با راه اندازی یک وبلاگ در فضای مجازی متولد شد و سه ماه بعد، مهرماه همان سال پایگاه مرجع خبری پرسپولیس رسما فعالیت خود را آغاز کرد که بعدها به پرسپولیس نیوز تغییر نام داد.

 

در این مدت بیش از یک دهه سعی کردیم اخبار  فیلتر شده و صحیح پرسپولیس را در اختیار شما بگذاریم، کمترین جنجال را داشتیم و بیشترین حمایت را از پرسپولیس کردیم و به لطف اعتماد شما عزیزان با قرار گرفتن در رتبه اول گوگل و ۱۸۰ الکسا، قدیمی ترین سایت هواداری فوتبال ایران، پربازدیدترین سایت در میان سایت های رسمی و هواداری تمام تیم های داخلی و خارجی شده است.

 

نزدیک به ۴۵۰ میلیون بازدید در این مدت نشان از تاثیرگذاری بالای پرسپولیس نیوز در فضای هواداری بوده و در سال جاری هم تلاش کردیم با تغییرات ساختاری در ظاهر و محتوای سایت سرویس پایدارتر و باکیفیت تری را در اختیار هواداران پرسپولیس قرار دهیم.

 

در تمام این مدت ۱۱ ساله سعی کردیم بدون وابستگی به هیچ شخص یا نهادی صدای هواداران و حامی منافع آنان باشیم و امیدواریم بتوانیم این رسالت سنگین را تا هر زمان که شما صلاح بدانید ادامه دهیم.

 

جا دارد در این فرصت از تمام همکاران سابق و فعلی پرسپولیس نیوز در سایت، کانال و صفحه های اجتماعی پرسپولیس نیوز در فیس بوک و اینستاگرام که خالصانه وقت خود را صرف خدمت به هواداران پرسپولیس کردند تقدیر و تشکر کنیم.

 

در انتها مروری خواهیم داشت بر برخی لینک ها و تصاویر خاطره انگیز از تاریخچه سایت:

اولین پست مرجع خبری(۱۳۸۵) : کلیک کنید

تصویر سایت در سال ۱۳۸۶: کلیک کنید

تصویر سایت در سال ۱۳۸۷:کلیک کنید

تصویر سایت در سال ۱۳۸۸: کلیک کنید

تصویر سایت در سال ۱۳۸۹: کلیک کنید

تصویر سایت در سال ۱۳۹۰: کلیک کنید

تصویر سایت در سال ۱۳۹۶: کلیک کنید

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)