پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال سپاهان اصفهان در دیدار خارج از خانه خود مقابل پرسپولیس، موفق شد این تیم را شکست دهد و با ۳ امتیاز به خانه بازگردد.

دو تیم پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶:۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که میهمان زردپوش این میدان، با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. کی‌روش استنلی (۸۱) و محمد محبی (۸۵) در این دیدار برای سپاهان گلزنی کردند تا انتقام شکست فصل گذشته از پرسپولیس در جام حذفی را بگیرد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد نادری (۸۳ – مهدی عبدی)، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی (۷۹ – حسین ماهینی)، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و جونیور (۷۷ – بشار رسن).

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، شایان مصلح (۸۵ – محمدرضا مهدی‌زاده)، عزت‌الله پورقاز، جرج ولسیانی، مرتضی منصوری، امید نورافکن، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان (۶۴ – علی قربانی)، سجاد شهباززاده، محمدرضا حسینی (۵۳ – محمد محبی) و کی‌روش استنلی.

داور: وحید کاظمی

نیمه اول
دقیقه ۴: پرسپولیسی‌ها در محوطه جریمه سپاهان توسط وحید امیری صاحب موقعیت شدند که پاس آرام او برای جونیور را نیازمند در اختیار گرفت تا این موقعیت را خنثی کند.

دقیقه ۹: ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس نصیب سپاهانی‌ها شد که شوت سنگین کی‌روش استنلی را علیرضا بیرانوند دفع کرد.

دقیقه ۲۰: وحید امیری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۳: محمد نادری با ارسالی روی دروازه سپاهان، جونیور را صاحب موقعیت گلزنی کرد که ضربه این مهاجم برزیلی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۵: ارسال جونیور از سمت راست به داخل محوطه جریمه در دهانه دروازه می‌توانست خطرساز شود که نیازمند توپ را دور کرد.

دقیقه ۳۲: سیامک نعمتی با خطایی که روی کیانی انجام داد، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۳۴: محمد نادری با نفوذ خود از سمت چپ توپ را به پشت محوطه جریمه سپاهان رساند و سپس پاس در عمقی را به جونیور داد، اما این بازیکن حتی در کنترل توپ هم ناتوان بود تا موقعیت بعدی پرسپولیس نیز به این شکل از دست برود.

دقیقه ۴۰: پرسپولیسی‌ها از سمت راست صاحب اوت دستی شدند که پرتاب بلند به داخل محوطه جریمه سپاهان پس از اثرگذاری جونیور به علی علیپور رسید و ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: داور مسابقه با خطای شدید مهدی کیانی، این بازیکن را فقط با کارت زرد جریمه کرد و محمدحسین کنعانی‌زادگان هم با اعتراض به داور با کارت زرد مواجه شد. البته در ادامه محسن خلیلی، مدیر تیم پرسپولیس هم به تصمیم داور معترض شد که این بازیکن هم کارت زرد دریافت کرد.

کاظمی داور مسابقه در نیمه اول در اکثر صحنه های پنجاه پنجاه به سود مهمان سوت زد و به بازیکنان پرسپولیس کارت زرد داد اما در صحنه ای که می توانست مهدی کیانی کاپیتان سپاهان را به دلیل خطای شدید روی ترابی اخراج کند فقط با کارت زرد جریمه کرد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۷: محمد نادری از سمت چپ نفوذی به زمین سپاهان داشت و ارسال خوب او در دهانه دروازه توسط مهدی کیانی به کرنر رفت.

دقیقه ۵۲: امید نورافکن به دلیل خطا روی مهدی ترابی و سپس اعتراض به تصمیم داور، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۵۴: جرج گولسیانی با خطایی که روی سیامک نعمتی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۶۶: امید نورافکن ضربه ایستگاهی را با شوت محکمی روانه دروازه پرسپولیس کرد که علیرضا بیرانوند توپ را با یک دست دور کرد.

دقیقه ۷۴: علیرضا بیرانوند به دلیل اعتراضی که به داور داشت، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۸۱: شوت ناگهانی و از راه دور کی‌روش استنلی دور از دستان علیرضا بیرانوند وارد دروازه پرسپولیس شد.

دقیقه ۸۵: محمد محبی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و پس از عبور از شجاع خلیل‌زاده توپ را از زاویه بسته به وارد دوازه بیرانوند کرد.

دقیقه ۹۰: بشار رسن با خطا روی مهدی کیانی با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۹۳: کیانی در محوطه جریمه ترابی را به زمین زد اما کاظمی اعتقادی به پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۴+۹۰: شجاع خلیل‌زاده با اعتراض به داور مسابقه کارت زرد گرفت.

سپاهان با این نتیجه ۱۱ امتیازی شد و به صدر جدول رسید و تیم پرسپولیس نیز ۹ امتیازی باقی ماند و به رتبه چهارم جدول سقوط کرد.