دایی قاتل یاوری / استیل هم دبل شد


مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل استیل آذین ۵۰ امتیازی شد.

در آخرین دقایق تلف شده این بازی سوشا مکانی در حالی که هیچ اتفاقی برای او نیفتاد ، توپ را به بیرون زد تا با آمدن تیم پزشکی به وضعیت او رسیدگی شود و زمانی از بازی تلف کند که همین موضوع باعث شد پرسپولیسی ها توپ را پس نداده و با پرتاب اوت سپهر حیدری آرفی گل دوم و پیروزی بخش پرسپولیس را به ثمر برساند.

همین اتفاق باعث حمله بازیکنان استیل به سمت سپهر حیدری شد و این بازیکن زیر مشت و لگد بازیکنان استیل له شد و کار به دعوای تمام بازیکنان دو تیم با هم کشیده شد. کار به جایی رسید که مربیان دو تیم وارد زمین شده و بازیکنان خود را آرام کردند و در نهایت افشاریان داور بازی با نشان دادن کارت زرد به چندین بازیکن قائله را ختم کرد.

 

اما این پایان اتفاقات عجیب و غریب این بازی نبود و گریه های سوشا مکانی دروازه بان استیل پس از انجام این حرکت قابل توجه بود. پس از این دقایق ماتئوس بازیکن خشن استیل با یک ضربه لگد ناجوانمردانه به آرفی از زمین بازی اخراج شد اما داور پس از آن نورمحمدی مدافع پرسپولیس را هم اخراج کرد.

 

محمدی دیگر بازیکن استیل هم در دقیقه ۸۵ با دریافت کارت زرد دوم از استیل آذین اخراج شده بود. سپهر حیدری ، حسین کعبی و علیرضا حقیقی از جمله دیگر بازیکنان اخطاری این بازی بودند.

 

گل های اول دو تیم را مجتبی زارعی و سیاوش اکبرپور در دقایق ۲۱ و ۲۳ نیمه اول به ثمر رساندند.

 

تیم پرسپولیس با این پیروزی سه امتیازی ، ۵۰ امتیازی شده و با تراکتور در رده چهارم جدول هم امتیاز شد.

 

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، سپهر حیدری، حمیدرضا علی‌عسگر، علیرضا محمد، مازیار زارع، حسین بادامکی، امیر حسین فشنگچی( از دقیقه ۶۵ محمد منصوری)، محمد نوری، مجتبی زارع( از دقیقه ۶۵ اشپیتم آرفی) و وحید هاشمیان(از دقیقه ۸۹ سکوبرت)
سرمربی: علی دایی

ترکیب استیل آذین: سوشا مکانی، مهدی مهدوی‌کیا، مهدی محمدی، ماتئوس، علی عشوری‌زاد، هادی ایمانی( از دقیقه ۵۸ امیر شاپورزاده)، حسین کعبی، میلاد زنید‌پور( از دقیقه ۶۵ کاظم برجلو)، حسین کاظمی، بابک لطیفی( از دقیقه ۷۷ فریدون زندی) و سیاوش اکبرپور
سرمربی: محمود یاوری