باشگاه پرسپولیس قصد دارد چند پیشکسوت را به عنوان بازرس مدارس فوتبال انتخاب کند.

در چند ماه گذشته بود که کشمکش‌های زیادی برای انتخاب مدیر آکادمی و مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس انجام شد اما در نهایت محسن خلیلی در سمت خود ابقا شد تا همچنان به عنوان مدیر تیم‌های پایه در پرسپولیس فعالیت کند. در این بین رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که همواره نشان داده علاقه زیادی برای ارتباط با پیشکسوتان باشگاه دارد سمت دیگری به محمد پنجعلی داد تا او به عنوان مسئول مدارس فوتبال پرسپولیس مشغول به کار شود.

در پی این مسئله روز چهارشنبه هفته گذشته و در سکوت خبری جلسه‌ای بین محمد پنجعلی و تعدادی از پیشکسوتان این باشگاه برگزار شد که اخبار آن رسانه‌ای شده است. 

در این جلسه که در ساختمان باشگاه انجام شده بود پنجعلی به تعدادی از پیشکسوتان این باشگاه پیشنهاد فعالیت در مدارس فوتبال این باشگاه را می‌دهد. به این پیشکسوتان پیشنهاد شده به عنوان بازرس به مدارس فوتبال در سراسر کشور مراجعه کنند تا عملکرد این مدارس را زیر نظر بگیرند. در این جلسه که با حضور پنجعلی انجام شده بود پیشکسوتانی نظیر رضا جباری، مرتضی فنونی‌زاده، مرتضی کرمانی مقدم، بهنام طاهرزاده، بهروز رهبری‌فرد، مجتبی محرمی، علیرضا محمد و یعقوب فاطمی‌مقدم حضور داشتند. 

مدارس فوتبال پرسپولیس در سراسر کشور رقمی در حدود 950 میلیون تومان درآمد برای این باشگاه داشته است. این مدارس در تهران سالیانه 100 میلیون و در شهرستان‌ها سالیانه 50 میلیون تومان حق عضویت به پرسپولیس پرداخت می‌کنند. 

حالا پیشکسوتان حاضر در این جلسه قرار است در ازای قراردادهای 100 الی 150 میلیون تومانی در این پروژه فعالیت کنند. این پیشکسوتان علاوه بر رقم قرارداد باید هزینه‌هایی نظیر بلیت هواپیما و هتل هم برای‌شان تدارک دیده شود.

پنجعلی بعد از این جلسه و برای ارائه گزارش در دفتر رضا درویش حاضر شد تا احتمالا این همکاری، هر چه زودتر آغاز شود.

بهروز رهبری فرد از پیشکسوتان پرسپولیس تشکیل این جلسه را تایید کرده و اعلام کرد قرار است ما پیشکسوتان به شهرهای مختلف برویم و استعدادها را برای پیوستن به پرسپولیس شناسایی کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)