۴ ماه طول می کشد تا اریکسون اسم مرا یاد بگیرد!

مرجع خبری پرسپولیس : عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه همچنان از استیلی حمایت می کند، گفت: اگر قرار بر جدایی استیلی باشد گزینه داخلی مناسبی برای جانشینی او نداریم.

 

به نقل از خبرآنلاین؛ پس از انتشار خبر حضور اریکسون در پرسپولیس با علی پروین تماس گرفتیم تا در این مورد از او سوال کنیم.مدیر تیم های فوتبال پرسپولیس که انگار از این خبر کمی تعجب کرده بود با همان لحن همیشگی اش گفت:

«نه بابا! البته اریکسون مربی خوبی است و شنیدم که در انگلیس هم مربی گری کرده. اما می گفتند که این بابا مشکلات شخصی دارد و به ایران نمی آید. یعنی مشکلاتش حل شده؟ من نمی دانم و در جریان نیستم.»

وقتی از پروین پرسیدیم که آیا حضور چنین مربی بزرگی می تواند مشکلات پرسپولیس را حل کند یا نه او در جواب گفت: «در اینکه او مربی خوبی است شکی وجود ندارد. اما اگر اریکسون هم به ایران بیاید باید ۴ یا ۵ ماه وقت بگذارد که اسم من و بقیه بازیکنان را یاد بگیرد. پرسپولیس بحرانی است و شرایط خوبی ندارد. این تیم فقط برد می خواهد. به همین دلیل من فکر می کنم اریکسون هم که بیاید آخر فصل پولش را می خواهد و حق هم دارد. او اگر نتیجه هم نگیرد کسی نمی تواند خرده ای بگیرد. تیم را خودش نبسته و از میانه های فصل هم بالا سر تیم بوده است.»

پروین با حمایت از استیلی تاکید می کند که بهترین گزینه در شرایط فعلی پرسپولیس فقط استیلی است. او ادامه می دهد: «فکر می کنم در حال حاضر بهترین گزینه برای پرسپولیس حمید استیلی است. استیلی دو تا برد که بیاورد همه چیز حل می شود. اما اگر قرار باشد حمید بالا سر این تیم نباشد واقعا گزینه خوب داخلی وجود ندارد و باید یک مربی خارجی بالا سر تیم باشد. آن هم مربی که فوتبال ایران را بشناسد و از همه مهمتر با پرسپولیس هم آشنایی داشته باشد.»

پروین یک بار دیگر پای غیرت بازیکنان را وسط می کشد و در پایان می گوید: «با همه این حرف ها پرسپولیس نیاز به غیرت بازیکنان دارد. بگذارید یک مثال بزنم. زمانی که من مربی پرسپولیس بودم بازیکنانی مثل هاشمی نسب و رهبری فرد هم در این تیم توپ می زدند. یادم هست که بازی با فجر سپاسی بود و باران به شدت می بارید. من به بچه ها گفتم که به هیچ عنوان پاس رو به عقب ندهید چون زمین گل و شل است. اما در همان دقایق ابتدایی رهبری فرد پاس رو به عقب داد و توپ افتاد جلوی پای بازیکن آنها و توپ گل شد. در بین دو نیمه بهرختکن رفتم و از آن حرف هایی که همیشه می زنم و جواب می گیرم به آنها زدم. گفتم پس غیرتتان کجا رفته؟ چرا خوب بازی نمی کنید؟ در نیمه دوم بچه ها رفتند توی زمین و سه تا گل به فجر زدند. پرسپولیس در حال حاضر به همین شرایط نیاز دارد و بازیکنان باید با غیرت بازی کنند.»

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)