مرجع خبری پرسپولیس : علی پروین پس از پایان جلسه هماهنگی بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس گفت: انشاءالله از این به بعد یک پرسپولیس پروینی خواهید دید.

 

علی پروین پس از نشست کمیته فنی این باشگاه در جمع خبرنگارا ، اظهار کرد: در این جلسه تیم بازی با مس را گذاشتیم و نقاط ضعف و قوت تیم را آنالیز کردیم. هم زارع صحبت کرد و هم استیلی. حسن ما این خواهد بود که بتوانیم رفاقت و همدلی را به پرسپولیس بیاوریم.

پروین در واکنش به یک خبرنگار که پست جدیدش را به او تبریک گفت، پاسخ داد: من هیچ پستی نگرفته‌ام و همانی که قبلا بودم هستم. من آمده‌ام که به پرسپولیس کمک کنم و اصلا این چیزها برای من مهم نیست و استیلی هم با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

 

 

سایت باشگاه پرسپولیس روز گذشته خبر از برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه در بعد از ظهر امروز داده بود. پروین در این باره گفت: اصلا قرار نبود که جلسه‌ای برگزار شود. من این را همین الان از شما می‌شنوم.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با بیان این که از این به بعد در مسایل فنی پرسپولیس هم نظر می‌دهد، گفت: من تا پیش از این هیچ دخالتی در امور فنی تیم نکرده بودم و هیچ نظری ندادم اما به امید خدا از این به بعد نظر می‌دهم و انشاءالله از این به بعد یک پرسپولیس علی پروینی خواهید دید.

 

پروین درباره وضعیت استیلی هم گفت: اگر پرسپولیس بازی بعد را هم ببازد، انشاءالله استیلی خواهد ماند ولی به امید خدا نمی‌بازیم.

 

علی پروین همچنین درباره باخت پرسپولیس در کرمان هم گفت: پرسپولیس دو پیروزی داشته و حالا یک بازی را هم باخته است. این موضوع اصلا چیز مهمی نیست. تازه فکر نمی‌کنم پرسپولیس در این چند سال در کرمان نتیجه‌ گرفته باشد. درد پرسپولیس این است که بدشانس است و مقداری هم بد بازی می‌کند. امروز با بازیکنان صحبت کردیم و می‌خواهیم دست به دست هم دهیم و در ادامه لیگ همدل باشیم.

 

وی درباره اتهام کم کاری به بازیکنان پرسپولیس در دیدار مس هم گفت: اصلا چنین چیزی در فوتبال معنی ندارد و هیچ کس هم کم کاری نکرده است.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد از فردا با لباس ورزشی در تمرین پرسپولیس حاضر شود، گفت: اصلا چنین کاری نمی کنم اما از این به بعد در مسایل فنی پرسپولیس نظر می‌دهم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)