سه شنبه ۱۸ فروردین (۲۰:۲۷)

مرجع خبری پرسپولیس: پزشک تیم فوتبال پرسپولیس تهران اعلام کرد: همه بازیکنان اصلی پرسپولیس آماده بازی در برابر الغرافه هستند اما احتمال غیبت توره در این بازی وجود دارد.

فرید زرینه به مصدومیت چند بازیکن پرسپولیس نیز اشاره کرد و گفت: ابراهیم توره با مصدومیت جدی مواجه است و شاید نتواند در ترکیب قرار گیرد.

وی با بیان اینکه تلاش می‌شود مصدومیت مچ پای توره تا پیش از بازی با الغرافه برطرف شود، به وضعیت مهدی واعظی سنگربان سرخ پوشان پایتخت اشاره کرد و گفت : واعظی مصدوم نیست و در تمرینات امروز سه شنبه نیز حضور داشت.

پزشک تیم پرسپولیس در خصوص مصدومیت مسعود زارعی هم گفت: این بازیکن که هفته گذشته مصدوم شده بود، احتمالا پنج هفته دیگر نیز از رقابت‌ها دور خواهد ماند.

زرینه به وضعیت حمید رضا علی عسگر از ناحیه مچ پا نیز اشاره کرد و گفت: مصدومیت این بازیکن هنوز برطرف نشده است و گمان نمی‌رود به بازی با الغرافه برسد.

وی درباره وضعیت علی کریمی که گفته می‌شود هر از گاهی از ناحیه کمر دچار مشکل می‌شود، اشاره کرد و گفت: کریمی از اواسط اسفندماه سال گذشته آماده حضور در میادین بوده است و علت بازی نکردن وی را باید از سرمربی تیم پرسید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)