مرجع خبری پرسپولیس : بازیکنان تیم های اصفهانی پرسپولیس را پلی برای دریافت مبالغ هنگفت از باشگاه های متمول خود که پول بیت المال  را مثل آب خوردن خرج می کنند کرده اند.


در جدیدترین این داستان ها و پس از خلعتبری و حسینی نوبت به بازیکن دیگری رسید  برای دریافت مبلغ هنگفت از تیم خود . در خبر ها آمده است:

 

رحمتی با پرسپولیس به توافق رسید

دروازه بان فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان که اخبار ضد و نقیضی هم مبنی بر پیوستن او به پرسپولیس به گوش می رسد گویا با مسئولین این باشگاه به توافق رسیده است.

به گزارش مرجع خبری و به نقل از خبرگزاری هامیثاق معمارزاده از باشگاه پرسپولیس درخواست ۵۰۰ میلیونی داشت تا قرارداد خود را با این تیم تمدید کند. رقمی که مدیران پرسپولیس را به شوک انداخت و آنها به سرعت با این پیشنهاد مخالفت کردند و حبیب کاشانی به فکر دروازه بان دیگری برای دروازه پرسپولیس بود.

 

 

او تصور کرد اگر بخواهد ۵۰۰ میلیون به معمارزاده بدهد باکمی پول بیشتر می تواند مهدی رحمتی را به پرسپولیس بیاورد و دروازه این تیم را تضمین کند. درخواست معمارزاده جرقه مذاکره با رحمتی شد و امروز مذاکراتی بین دو طرف صورت گرفت که توافقاتی هم در این مذاکرات حاصل شد. قرار است ظرف روزهای آینده کاشانی و رحمتی نشستی داشته باشند تا جلسه نهایی را برای عقد قرارداد انجام دهند.

با خبر مذاکره رحمتی با پرسپولیس به طور حتم مدیران سپاهان هم آرام نمی نشینند و پیشنهادات خود را به شماره یک ایران ارائه خواهند کرد و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا این بازیکن به پرسپولیس نرود زیرا امیر قلعه نویی اعتقاد ویژه ای به این دروازه بان دارد.

رحمتی فصل گذشته با انتقال به باشگاه سپاهان نام خود را به عنوان یکی از بازیکنان لیگ ایران مطرح کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)