مرجع خبری پرسپولیس : قهر عادل فروسی پور در حین اجرای برنامه نود ناشی از دعوای او با یکی از مسئولان شبکه ۳ بود.

 

فردوسی پور که بامداد سه شنبه و در لحظات پایانی برنامه به ناگهان خشمگین شد ، لحظاتی قبل از اینکه روی صحنه بیاید با مدیر پخش شبکه سه اختلاف پدا کرده بود و صدای شان را براهم بالا برده بودند.

 

فردوسی پور برای تکمیل برنامه اش نیاز به ۷ دقیقه وقت اضافه داشت اما مسئول پخش شبکه اصرار داشت راس ساعت ۱:۳۵ دقیقه آنتن از فردوسی پور گرفته می شود. او حتی اصرار داشت اگر تا قبل از این ساعت ، عادل برنامه را تمام نکند ، شبکه وسط برنامه هم که باشد ، نود را قطع می کند. اتفاقی که خشم فردوسی پور را به همراه داشت .

 

البته مدیر پخش شبکه ۳ هم برای رفتار خود دلیلی منطقی داشت ؛«عادل همیشه در کنداکتور سه ساعت زمان می خواهد اما هر بار باید به او ۳۰ دقیقه وقت اضافه بدهیم. طولانی شدن برنامه دایی و به تاخیر افتادن ویژه برنامه های سحر مشکلات فراوانی برای مدیران شبکه ایجاد کرد. اگر وقت بیشتر می خواهد باید از همان سر شب به شبکه اعلام کند.»

 

دیگر مشکل فردوسی پور با مسئول پخش برنامه بر سر مصاحبه کریمی بود که بعد از توصیه های یکی ازمدیران سابق این شبکه ، اجازه پخش نگرفته بود اما عادل تمام آن حرف ها را روی آنتن بازگو کرد و خشم مدیران چخش را برانگیخت.

 

اگرچه عادل تمام ساعات اداری سه شنبه را خواب بود و به شبکه نرفت اما همکاران او معتقدند فردوسی پور برای این رفتارش توبیخ خواهد شد و حتی اگر مشکلی برای پخش نود ایجاد نشود او جریمه سنگینی را باید بپردازد.

 


 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)