مذاکرات باشگاه پرسپولیس با باشگاه ویزلای پرتغال برای انتقال کاسیانو مهاجم برزیلی فعلا نتیجه‌ای نداشته است.

پس از جذب نفرات مدنظر یحیی گل محمدی در چند پست و عملکرد خوب پرسپولیس در نقل و انتقالات، حالا باشگاه پرسپولیس در نظر دارد تا هرچه زودتر امضای قرارداد دو مهاجم خارجی مدنظر خود را نهایی کند تا به این ترتیب پروژه نقل و انتقالاتی پرسپولیس در آستانه خط پایان قرار بگیرد.

یکی از مهاجمانی که پرسپولیس مذاکرات مثبتی را برای استخدام وی انجام داده و انتقالش تا حد زیادی نهایی شده، «کاسیانو دیاس» مهاجم ۳۳ ساله برزیلی است که تا یک سال دیگر تحت قرارداد باشگاه ویزلای پرتغال است اما مذاکرات برای صدور رضایت نامه وی نیز به خوبی پیش رفت و دو طرف برای این انتقال چراغ سبز نشان دادند.

مبلغ مورد نظر باشگاه ویزلا پرتغال برای فروش کاسیانو به پرسپولیس ۳۰۰ هزار دلار است و خود این بازیکن هم برای دو فصل ۶۰۰ هزار دلار دستمزد خواهد گرفت. با وجود توافق روی بندهای قرارداد و توافق با خود بازیکن برای پرسپولیسی شدن، باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته مبلغ درخواستی باشگاه پرتغالی را جور کند و همین موضوع باعث شد تا پیوستن کاسیانو به پرسپولیس گره بخورد.

این مهاجم برزیلی که با ویزلا قرارداد دارد، در تمرینات این تیم شرکت کرده و هنوز مشخص نیست بالاخره چه زمانی راهی ایران خواهد شد. پرسپولیسی‌ها که ستاره‌های زیادی را به خدمت گرفتند، هنوز نتوانستند با اعضای تیم خود برای فصل گذشته تسویه حساب کنند.

مدیران باشگاه سعی کردند از طرق مختلف پول رضایتنامه کاسیانو را تامین کنند ولی تا این لحظه موفق نشدند. طی آخرین صحبتی که باشگاه پرسپولیس با همتای پرتغالی خود انجام داد، از آن‌ها درخواست کرد تا پول رضایتنامه کاسیانو را در ۲ یا ۳ قسط پرداخت کند که این موضوع با مخالفت شدید باشگاه پرتغالی مواجه شده است.

باشگاه ویزلا پول را به صورت یکجا و نقد می‌خواهد و حال باید دید سرانجام حضور این بازیکن در پرسپولیس چه خواهد شد و مهاجم مورد علاقه یحیی که از نیم فصل سال قبل در پی جذبش بود، بالاخره به تهران خواهد آمد یا خیر.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)