پیشکسوت پرسپولیس گفت: تیم‌های محلی هم مثل پرسپولیس برای سفر اقدام نمی‌کنند.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با فارس، در مورد بازی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: پرسپولیس در تهران به الهلال باخت، همان زمانی که بدون بازی تدارکاتی و به دور از شرایط مسابقه راهی مسابقه شد. همان موقعی که به جای تمرین در ریاض در تهران تمرین کرد و بدن‌ها با شرایط آب و هوایی ریاض وفق پیدا نکرده بود. نتیجه این وضعیت خالی کردن بدن‌ها بود و آن مسابقه‌ای که همه دیدیم.

وی افزود: پرسپولیس همیشه با دوندگی‌های زیاد حریفان را از پا درمی‌آورد، اما این مرتبه تیم نه بازی تدارکاتی داشت و نه در شرایط مسابقه بود. بازیکنان باید دو سه بازی سنگین کنار هم انجام می‌دادند. این تیم بازیکنانی را از دست داد و بازیکنان جدیدی به تیم آمده بودند.

پنجعلی با اشاره به شرایط سفر پرسپولیس به عربستان عنوان کرد: حتی تیم‌های محلی هم مثل پرسپولیس برای سفر اقدام نمی‌کنند. مگر می‌شود تیمی بازیکنان و کادر فنی تیم را به فرودگاه برد و بعد بگویند مجوز پرواز صادر نشده و این تیم به خانه برگردد؟ هیچ کس هم مسئولیت قبول نکرد و همه در ایران تقصیرها را گردن یکدیگر انداختند، در حالی که فدراسیون فوتبال عربستان اعلام کرد این برنامه از قبل مشخص و تعیین شده بود.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در مورد اینکه شرایط فنی بازی را چطور دیده، گفت: وقتی بدن بازیکنان خسته است و اصطلاحا خالی می‌کند، مغز هم از کار می‌افتد. بازیکنان با توجه به شرایطی که وجود داشت، قبل از بازی گله و شکایت نکردند اما من موهایم در فوتبال سفید شده است و شرایط را می‌دانستم. می‌دانستم که بازی سختی است، در مصاحبه‌هایم می‌گفتم اگر پرسپولیس خودش باشد، برنده می‌شود هر چند ته دلم نگران بود. ما یک سایه از پرسپولیس در بازی با الهلال در میدان دیدیم.

پنجعلی در مورد اینکه محمود فکری بعد از باخت استقلال به الهلال گفته بود پرسپولیس به راحتی این تیم را شکست می‌دهد، اظهار داشت: خود من هم همین نظر را داشتم، در شرایط عادی پرسپولیس نسبت به الهلال برتر بود، البته الهلال تیم بسیار خوبی است و سه، چهار بازیکن خیلی خوب در اختیار داشت. من اصلا باور نمی‌کردم که پرسپولیس چنین نمایشی را به اجرا بگذارد.

وی در مورد اینکه وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر چگونه خواهد شد، اظهار داشت: پرسپولیس در لیگ برتر جا می‌افتد، ۵ سال است که این تیم قهرمان شده، اما مهم بازی‌های بین المللی است. پرسپولیس در لیگ برتر خوب کار می‌کند تا در عرصه بین المللی به موفقیت برسد. همه نگاه‌ها روی تیم است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)