پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی خوب است که سیدجلال در اوج از فوتبال خداحافظی کرد و خاطرات شیرین زیادی را از خود در این فوتبال به یادگار گذاشت.

محمد پنجعلی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به رسمی شدن خبر خداحافظی سیدجلال حسینی از مستطیل سبز اظهار داشت: سیدجلال در زمره بهترین مدافعان تاریخ تیم ملی و پرسپولیس است و در مدت حضورش در فوتبال در رده باشگاهی و تیم ملی تلاش های زیادی را برای ایران انجام داد و باید به نحو احسن از زحمات او تقدیر شود.

وی در ادامه ضمن تمجید از کاپیتان چند فصل اخیر پرسپولیس عنوان کرد: به هرحال این اتفاق اجتناب ناپذیر بود و در فوتبال این آمد و رفتن ها طبیعی است. شاید خیلی ها بگویند سیدجلال می توانست حداقل یک فصل دیگر هم برای پرسپولیس بازی کند اما این مسئله، تصمیمی بود که خودش می توانست در مورد آن بهترین انتخاب را داشته باشد. به هرحال خیلی خوب است که او در اوج از فوتبال خداحافظی کرد و خاطرات شیرین زیادی را از خود در این فوتبال به یادگار گذاشت.

کاپیتان سال های دور پرسپولیس در خصوص راز ماندگاری سیدجلال در فوتبال ایران تصریح کرد: سیدجلال جزو بازیکنانی بود که در مدت حضورش در فوتبال ما زندگی کاملا حرفه ای و به دور از حاشیه ای را داشت و این دو فاکتور به او کمک کرد، نامش در جمع چهره های ماندگار فوتبال ایران به ثبت برسد.

پنجعلی در مورد حضور شماره 4 پرسپولیس در کسوت مربیگری به برنا گفت: حضور پیشکسوتان و چهره های بزرگ پرسپولیس در کسوت مربیگری می تواند اتفاق خوبی برای پرسپولیس باشد چرا که با بها دادن به این نیروها در قسمت های مختلف فوتبال به ویژه باشگاه می توان از پتانسیل و توان فنی آنها به سود پرسپولیس بهره برد. بخشی از راز موفقیت در عرصه مربیگری به استعداد افراد در زمینه مسائل فنی و فوتبالی برمی گردد که باید در این زمینه فرصت لازم به سیدجلال و امثال او داده شود. این در حالی است که بخش دیگری از موفقیت ها در عرصه مربیگری فوتبال به بحث مدیریت و قدرت رهبری افراد برمی گردد که سیدجلال در این زمینه توانایی هایش را در زمین نشان داده و من فکر می کنم در این بخش در بیرون از زمین هم از توان خوبی برخوردار است. به ضرر پرسپولیس و فوتبال ایران است که خاک‌خورده های باشگاه از چرخه فوتبال ایران دور باشند.

مدیر آکادمی پرسپولیس در پایان این گفت و گو در مورد فعالیت های اخیر باشگاه در این خصوص خاطرنشان کرد: از آنجایی که کار ما وسعت زیادی دارد، برای پیشبرد اهداف به نیروهای زیادی نیاز داریم که ترجیح مان این است در این زمینه از پیشکسوت های باشگاه پرسپولیس بهره بگیریم. در این راستا در روزهای گذشته جلسات خوبی را در زمینه کارهای آکادمی پرسپولیس با مدیرعامل و دیگر مدیران باشگاه داشته و قرار است این جلسات همچنان ادامه پیدا کند تا بتوانیم با کمک نیروهای پرسپولیسی، اهداف بزرگی را که در زمینه استعدادیابی و کارهای آکادمیک در ذهن داریم را به سرانجام برسانیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)