پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هوداران حمایت کنند، پرسپولیس قهرمان می‌شود، چون فقط ۴ بازی انجام شده و هنوز فرصت زیادی برای قهرمانی وجود دارد.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با میزان، درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس تا به اینجای لیگ برتر اظهار داشت: هنوز مسابقه‌ای در لیگ انجام نشده و فقط ۴ بازی برگزار شده است. هنوز فرصت زیادی برای قهرمانی باقی است، حتی مسابقات دور رفت لیگ برتر به نیمه هم نرسیده، اما اینهمه برای پرسپولیس حاشیه درست می‌کنند.

وی ادامه داد: تیم ما تیم خوبی است؛ یک باخت، می‌تواند مقدمه پیروزی شود. مگر بدون باخت تیمی می‌تواند قهرمان شود؟ خوب است که تیم شخصیت قهرمانی دارد، اما نباید انتظارات بیش از حد باشد.

*بازیکنان جدید برای هماهنگی به زمان نیاز دارند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازیکنان جدید این تیم گفت: پرسپولیس بازیکنان زیادی تعویض کرده است و چند بازیکن جدید هم به تیم اضافه شده‌اند، تا مربیان آنها را امتحان کنند و در پرسپولیس هماهنگ عمل کنند، زمان می‌برد.

پنجعلی افزود: پرسپولیس توانست بازیکنان خوبی جذب کند. کادرفنی بازیکنان را انتخاب کرده است و کسی نمی‌تواند جای مربی تصمیم بگیرد. مطمئناً بازیکنان جدید هم وقتی در تیم هماهنگ شوند، معلوم می‌شود که پرسپولیس چه بازیکنانی را انتخاب کرده است.

*تا سرخابی ها خصوصی نشوند، وضعیت همین است

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس نتوانست بازیکن خارجی با کیفیت جذب کند؟ گفت: در کدام کشور دنیا وزارت ورزش تیمداری می‌کند؟ پرسپولیس ۳۰ تا ۴۰ میلیون هوادار دارد، اما‌ تا مدیرعامل می‌آید و می‌خواهد کاری انجام دهد سریع عوضش می‌کنند و نمی‌گذارند کارش را خوب انجام دهد و یا کارهای خوب قبلش را ادامه دهد.

وی تصریح کرد: تا زمانی که خصوصی سازی نشود، وضعیت به همین منوال است و تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال که ۴۰ میلیون هوادار دارند در جذب بازیکنان خوب خارجی ناکام هستند.

*پرسپولیس به طور حتم مقابل مس برنده است

محمد پنجعلی در پایان در خصوص دیدار هفته پنجم لیگ برتر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان، گفت: پرسپولیس به طور حتم برنده است. بازی خارج از خانه است، اما خارج از خانه برای پرسپولیس معنا ندارد. در بازی مقابل تیم‌هایی که هواداران کمی دارند، میزبانی یا میهمانی خیلی مهم نیست. البته این سخنان برای محدودیت‌های بعد از کروناست که حضور هواداران معنا پیدا می‌کند و هواداران تیم‌ها به ورزشگاه‌ها می‌آیند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)