پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم مغانلو در این چند بازی خوب ظاهر شده و نشان داده در حد پرسپولیس است.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تساوی یک بر یک پرسپولیس و پدیده در هفته نوزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود و پرسپولیس موقعیت‌های زیادی ایجاد کرد، اما آنها را هدر داد. از طرف دیگر گلزنی پدیده، پرسپولیس را غافلگیر کرد. بالاخره بعد از چند هفته که بازی‌ها را بردیم نتیجه تساوی به دست آمد. در لیگ فرازونشیب زیاد است تا قهرمانی به دست بیاید.

وی در خصوص تاثیرگذارترین بازیکن پرسپولیس عنوان کرد: وقتی تیم به زمین مسابقه می‌رود همه اعضا باید خوب بازی کنند تا نتیجه حاصل شود، بنابراین اینکه نام فرد خاصی را عنوان کنیم، خیلی درست نیست. با وجود همه این موارد، بازی مهدی ترابی به چشم آمد و خیلی خوب بازی کرد. در تیم مقابل هم بازی میلاد فراهانی دروازه بان پدیده و امین قاسمی‌نژاد تاثیرگذار بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه شهریار مغانلو در سه بازی گذشته برای تیمش گلزنی نکرده است، گفت: به نظرم مغانلو در این چند بازی خوب ظاهر شده و نشان داده در حد پرسپولیس است، اما بازیکنی که به تازگی به پرسپولیس آمده نیازمند فرصت است.

وی درباره بازگشت آل‌کثیر به میادین بعد از پایان دوران محرومیتش عنوان کرد: آل‌‌کثیر از نظر بدنی شرایط خوبی نشان داد و کادرفنی کار بسیار مناسبی انجام داد که او را در شرایط مسابقه قرار دارد. این دو بازیکن در دراز مدت به ویژه لیگ قهرمانان آسیا بیشتر خودش را نشان می‌دهند.

پنجعلی درباره رابطه با اینکه آیا کیفیت چمن در نتیجه مسابقه تاثیر گذار بود، تصریح کرد: متاسفانه زمین خیلی خراب بود و برای تیمی که با برنامه وارد زمین شده است، قطعا تاثیر منفی می‌گذارد. خیلی زشت است که در این قرن و با این همه تکنولوژی، زمین‌های فوتبال ما اینطور باشند. مرجعی باید باشد که بررسی کنند و داوران نباید اجازه بازی در چنین چمنی را بدهند. مگر روز قبل بازی یا صبح مسابقه چمن را کنترل نمی‌کنند؟

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)