پرسپولیس نیوز: مرتضی پورعلی گنجی توضیحاتی درباره مصاحبه منتشر شده خود اعلام کرده و تاکید کرد منظورش چیز دیگری است.

مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم پرسپولیس پست زیر را در صفحه خود منتشر کرد و نوشت:

حاشيه ممنوع

این درسته که پرسپولیس پرافتخارترین، پرعنوان‌ترین و پرستاره‌ترین تیم فوتبال باشگاهی ایرانه اما در واقع تفاوت اصلی تیم من با بقیه تیم‌های فوتبال توی ایران، در یک کلمه خلاصه میشه: هوادار.

از دیروز بحثی درباره من راه افتاده و موضوع جدایی من مطرح شده. این مسئله تو مصاحبه‌ای که با ورزش سه هم داشتم بهش پرداخته شده و حالا که یه نصف روز از این مصاحبه می‌گذره، می‌بینم حرفام باعث شده خیلی از طرفدارای پرسپولیس از دست من ناراحت بشن، در حالی که منظور واقعی من توی اون مصاحبه چیز دیگری بود.

راستش من همیشه دوست داشتم تو قلب دفاع پرسپولیس بازی کنم و تجربه تشویق شدن و نفس به نفس شدن با این هوادار پرشور رو داشته باشم؛ هواداری که این روزها حالش مثل خود من خوب نیست و جاشم تو ورزشگاه خیلی خالیه.

من توی صحبت‌هام قصد داشتم نارضایتی خودمو از این موضوع اعلام کنم؛ اینکه چرا ما و شما از همدیگه دور افتادیم و نمی‌تونیم بودن کنار هم رو تجربه کنیم و اینجوری به این فعالیت روزانه‌مون توی این روزای سخت، حداقل یه معنی حداقلی بدیم.

از همینجا دوست دارم صورت تک تک طرفدارایی رو که به اشکال مختلف بابت این مصاحبه از من گله کردند یا ازم توضیح خواستند یا باعث ناراحتیشون شدم رو ببوسم و بهشون بگم ما هستيم حالا حالاها ايشالله اما بودن یا نبودن یکی مثل من زیاد مهم نیست؛ اصل کار شمایید، شمایید که باید باشید. همین. به اميد روزهاي خوش واسه همه مردم سرزمينم ايران
فدا

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)