جمعه ۱۸ بهمن (۱۸:۱۶)

مرجع خبری پرسپولیس :  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای موفقیت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم و امیدوارم در ماموریت جدیدم موفق باشم.

افشین پیروانی اظهار داشت: به نظرات مسئولان باشگاه احترام می‌گذارم و برای موفقیت این تیم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.
وی ادامه داد: به عنوان سرمربی ۷ پیروزی و ۲ شکست و ۳ تساوی کسب کردم. فکر نمی کنم این کارنامه بدی برای یک مربی باشد. با این حال به تصمیم مسئولان باشگاه احترام می گذارم. آنها صلاح دانستند که سرمربی خارجی بیاورند.
پیروانی درباره احتمال حضور وینگادا در پرسپولیس تصریح کرد: در این باره حرفی نمی‌زنم فقط امیدوارم اگر قرار است سرمربی خارجی به ایران بیاید هر چه زودتر این کار انجام شود.
این مربی درباره جلسه روز گذشته با انصاری فرد گفت: در مورد مسائل مختلف باشگاه با یکدیگر گفت و گو و سعی کردیم بستر مناسب را برای تیم فراهم کنیم.

پیروانی افزود: ما دیدار حساسی را در پیش داریم. من به بازیکنان تیم ایمان دارم و مطمئن هستم هر فردی نیز بیاید با من هم عقیده خواهد بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص سرنوشت مربیان فعلی تاکید کرد: این در حیطه وظیفه من نیست. در صورتی که سرمربی خارجی به ایران بیاید در جلسه‌ای تمام این موارد مشخص می‌شود.
پیروانی در خصوص نحوه همکاری اش با سرمربی جدید عنوان کرد: همانطور که بارها گفته ام برای قهرمانی در ۳ جام به پرسپولیس خدمت می‌کنم. برایم فرقی ندارد در چه سمتی باشم. سرمربی یا مربی بودن تفاوتی ندارد. من فقط می خواهم به پرسپولیس کمک کنم.
وی اضافه کرد: مطمئن باشید اجازه هیچ گونه حاشیه سازی را نمی‌دهم. بازیکنان ما در کمال حرفه‌ای گری خود را با فرار از هرگونه حاشیه برای دربی آماده می‌کنند.
پیروانی ادامه داد:‌ مسئولان باشگاه از من خواستند در صورت آمدن سرمربی خارجی؛ این مربی در دربی روی نیمکت نباشد و من تیم را اداره کنم اما من با این موضوع مخالفت کردم. حضور مربی خارجی روی نیمکت می‌تواند انگیزه بچه ها را دوبرابر به تیم شوک وارد کند.
پیروانی درباره بازی ایران و کره جنوبی گفت: روز سختی را داریم. کره جنوبی با تمام قوا به ایران آمده است اما من مطمئنم با حمایت هواداران با پیروزی بر کره می‌توانیم راه صعود به جام جهانی را هموار کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)