شنبه ۱۲ بهمن(۱۹:۱۳) 

 مرجع خبری پرسپولیس : در ادامه مطلب مشروح اخبار را بخوانید !

پیروانی با چشمانی اشک آلود ورزشگاه را ترک کرد

هواداران نباید علیه بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس شعار دهند

قطبی به دلیل توهین تماشاگران از پرسپولیس جدا شد

 

پیروانی با چشمانی اشک آلود ورزشگاه را ترک کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی یک بر صفر برابر پیام با چشم های اشک آلود ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

افشین پیروانی که در جریان مسابقه با پیام به شدت از سوی هواداران مورد انتقاد قرار گرفته بود در پایان مسابقه هنگام سوار شدن بر اتوبوس گریه کنان ورزشگاه آزادی را ترک کرد. رفتار پیروانی بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده بود.

* پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پیام با گذشت ۲۰ دقیقه از پایان مسابقه شماری از تماشاگران ورزشگاه آزادی را ترک نکرده بودند و علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس شعار دادند. آنها به نحوه عملکرد حسین هدایتی و عباس انصاری فرد انتقاد کردند.

* پس از به صدا در آمدن سوت داور مسابقه به نشانه پایان مسابقه پرسپولیس و پیام مشهد و با شدیدتر شدن انتقاد هواداران بر شمار ماموران نیروی انتظامی افزوده شد تا آنها بتوانند با شرایط بهتری جو را کنترل کنند.

هواداران نباید علیه بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس شعار دهند

کاپتیان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشاگران باید صبر بیشتری از خود نشان دهند .

کریم باقری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پیام از عملکرد هواداران پرسپولیس انتقاد کرد و گفت: تماشاگران باید در جریان یک مسابقه ۹۰ دقیقه ای صبر بیشتری داشته باشند. آنها نباید علیه کادر فنی و بازیکنان شعار دهند. ما در مسابقات آسیایی یکی از نماینده های ایران هستیم و به حمایت آنها نیاز داریم.
وی تاکید کرد: پنالتی ما به درستی اعلام شد چون بازیکن حریف فقط به دنبال این بود که با خطا مرا متوقف کند.
باقری گفت: پیام تیم بدی نبود. آنها در این مسابقه فقط برای دفاع کردن به میدان آمده بود. البته پرسپولیس هم بازی خوبی انجام نداد.

قطبی به دلیل توهین تماشاگران از پرسپولیس جدا شد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قطبی به دلیل توهین هایی که به وی شد این تیم را ترک کرد.

نعیم سعداوی در پایان مسابقه با پیام مشهد به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادی اشاره کرد و اظهار داشت: در اوایل فصل در جریان بعضی از مسابقات اتفاقاتی در ورزشگاه رخ داد که منجر به جدایی افشین قطبی شد.
این مربی اضافه کرد: توهین به قطبی از جمله عواملی بود که وی را مجبور به جدایی از پرسپولیس کرد. شاید جوی که امروز علیه پیروانی وجود داشت همان جبهه است که می خواهند به نحوی عامل جدایی پیروانی از این تیم شود.
وی تاکید کرد: از دقیقه ۶۰ صحنه ‌هایی را در فوتبال ایران دیدم که بسیار نادر بوده است. عده ای اصلا احترام پیروانی و بازیکنان بزرگ تیم را حفظ نکردند در حالی که پیام مشهد ۱۱ نفر و با چند لایه دفاع می کرد و چشم به ضد حمله ها داشت.
سعداوی افزود: ما با وجود آنکه در دقایق پایانی به پیام گل زدیم اما مورد لطف هواداران قرار گرفتیم.
وی گفت: همه در دیدار برابر پیام به دنبال آن بودند که ما با ۴ گل پیروز شویم در حالی که در فوتبال حرفه ای امروز چنین خواسته ای محو شده است.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)