دوشنبه ۱۴ بهمن(۱۰:۳۴) 

مرجع خبری پرسپولیس : پیروانی: برمی‌گردم و پرسپولیس را قهرمان می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با قدرت بر می گردم و پرسپولیس را در سه جام قهرمان می کنم.

افشین پیروانی اظهار داشت: به تیمم اعتقاد دارم و مطمئن هستم اگر بازیکنان در آرامش باشند می توانند خواسته هواداران پرسپولیس را بر آورده کنند.
وی افزود: کار بسیار سختی داریم اما هدف نهایی من قهرمانی پرسپولیس در سه جام است. مطمئن باشید برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم. من پرسپولیسی واقعی و خادم این تیم هستم و هیچ کس نمی تواند تا زمانی که من هستم برای این تیم مشکل ساز شود.
پیروانی درباره اتفاقات دیدار با پیام و غیبت در تمرین روز گذشته گفت: برخی از تماشاگران از دقیقه ۶۰ بازی هر چه دهانشان در آمد به ما گفتند. من نمی خواهم فقط مرا تشویق کنند بلکه می خواهم بازیکنانم در آرامش به کار خود ادامه دهند. سال گذشته در دیدار برابر استقلال اهواز در ورزشگاه آزادی از دقیقه ۸۸ علیه کادر فنی وقت شعار دادند اما پرسپولیس دقیقه ۹۴ گل زد و همه خوشحال شدند.
این مربی تاکید کرد: برای من جای تعجب داشت که چرا در بازی مقابل پیام از دقیقه ۶۰ علیه بازیکنان و کادر فنی شعار دادند و بعد از زدن گل نیز این موضوع شدت یافت.

در این دیدار عقب نبودیم. هواداران با این کارشان باعث شدند ما دیر گل بزنیم. هدف ما موفقیت تیم است و هیچ کس در این تیم حق ندارد به دنبال منافع شخصی باشد.
وی یادآور شد: شعار تماشاگران باعث شد بازیکنی مثل علی کریمی از کوره در برود و علیه مدیریت صحبت کند. عده ای از تماشاگران علیه برخی مسئولان نیز شعار دادند. دوست دارم از طرف تماشاگران از مسئولان باشگاه پرسپولیس وسازمان تربیت بدنی عذرخواهی کنم.
پیروانی خاطر نشان کرد: روز گذشته واقعا دلم گرفته بود و صلاح دانستم به خاطر اتفاقات بازی با پیام و مخصوصا توهین به بازیکنان استراحت کنم. پس از یکسری صحبت ها تصمیم گرفتم دوباره به تمرینات برگردم. باور کنید یک روزی که غیبت داشتم برای من بسیار عذاب آور بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی مقابل داماش اظهار داشت: بازی خیلی مهمی است. باید ۳ امتیاز را بگیریم. البته می دانیم که شرایط زمین و آب و هوای گیلان همیشه خاص است و این کار را مشکل می کند. ما چند بازیکن اصلی خود را نداریم و امیدوارم بازیکنان جایگزین بتوانند ما را سرافراز کنند.
پیروانی درباره اعتماد دوباره هیات مدیره به کادر فنی گفت: وظیفه من سنگین است. از همه تشکر می کنم.هواداران واقعی پرسپولیس من را تنها نگذارند چون ما به آنها احتیاج داریم. امیدوارم دیگر اتفاقات بازی با پیام دیگر رخ ندهد. هیچ کس از ۳ امتیاز ما نگفت و همه به دنبال این بودند که حاشیه ها را دو برابر کنند. نباید فراموش کرد که پیام با ۱۱ نفر در مقابل ما بسته بازی کرد و اگر این کار را در تمام بازی ها انجام می داد الان جایگاهیش در جدول این نبود.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)