مدیر تیم پرسپولیس گفت: از میزبانی دربی فقط پرداخت اجاره زمین به ما رسید.

افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه دربی روز چهارشنبه گفت: خوشبختانه وضعیت خوبی در تیم حاکم است و برای این بازی مصدوم یا محرومی نداریم. انگیزه خیلی زیادی برای این بازی داریم و به دنبال دومین قهرمانی متوالی در جام حذفی هستیم.

وی در خصوص غیبت تماشاگران در این بازی و اینکه یک دربی دیگر به دلیل رأی انضباطی بدون تماشاگر برگزار شد تصریح کرد: البته آن بازی مساوی شد اما بازی روز چهارشنبه باید یک برنده داشته باشد. این بازی برای ما کاملا متفاوت است و قصد داریم با قدرت راهی زمین شویم. چون این بازی مساوی ندارد به همین خاطر ما به دنبال برد در این دیدار خواهیم بود.

مدیر تیم پرسپولیس در خصوص اینکه به دلیل میزبانی سرخ‌پوشان در این بازی باید منتظر اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ باشیم یا نه ادامه داد: برای این بازی تماشاگری وجود ندارد اما قبل از هر بازی درباره قانون ۹۰ به ۱۰ شعار می‌دهند اما در عمل اتفاقی رخ نمی‌دهد. وقتی الان که تماشاگری در ورزشگاه نیست نمی‌توان این قانون را اجرا کرد پس وقتی تماشاگر در استادیوم باشد هم قطعا امکان انجام آن وجود ندارد. ما البته برای این بازی به دنبال طرح موزاییکی بیشتر یا صدای بلندگوی بالاتر نیستیم اما وقتی ما میزبان هستیم باید شرایط بهتری برای ما وجود داشته باشد. از میزبانی، فقط پرداخت اجاره بهای ورزشگاه گردن ما افتاده است. البته این حرف‌ها حاشیه است و هواداران عزیز بدانند که همه مسئولان باشگاه و اعضای تیم به اهمیت این بازی واقف هستند و روز چهارشنبه فقط برای برد به زمین خواهیم رفت.

پیروانی که در فینال جام حذفی مقابل استقلال گل برتری پرسپولیس را زده بود در خصوص خاطرات خود از آن بازی گفت: به هر حال پوشیدن پیراهن پرسپولیس برای هر بازیکنی افتخار است اما اینکه شما با پیراهن پرسپولیس، مقابل استقلال در فینال جام حذفی گل بزنید و باعث برد تیم محبوب خود شوید واقعا لذت بسیار زیادی دارد. امیدوارم این اتفاق برای بازیکنان پرسپولیس در بازی روز چهارشنبه هم رخ بدهد تا در نهایت ما در جام حذفی هم قهرمان شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)