پرسپولیس نیوز: مربی اسبق فوتبال گفت: من از ماجراها و پشت پرده بین باشگاه های پرسپولیس و سپاهان با خبر نبودم.

ماجراهای بین دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان با توجه به عدم برگزاری بازی بین این دو تیم به دلیل عدم حضور تیم اصفهانی در زمین مسابقه هر روز وارد ابعاد جدیدتری می شود.

درحالی که کمیته انضباطی رای به ۳ امتیاز این بازی به پرسپولیس داد اما این پرونده به کمیته استیناف رفته است اما حاشیه های این بازی برگزار نشده تمام شدنی نیست و هر بار به بهانه های مختلف عوامل دو تیم علیه هم موضع گیری می کنند. در تازه ترین موضع گیری افشین پیروانی روز گذشته مواضع سختی علیه سپاهان گرفت. از سویی امروز در خبرها آمده بود که امیر قلعه نویی قصد دارد از سرپرست پرسپولیس شکایت کند.

امروز نیز غلامحسین پیروانی در مصاحبه ای اعلام کرد که امیر قلعه نویی آدم خوبی است و نمی توانم وسط این دو نفر قضاوت کنم. به برادرم، قلعه نویی و تمام فوتبالی ها احترام می گذارم.

غلامحسین پیروانی در مورد این صحبت های خود عنوان کرد: من اصلا در ریز جریانات اتفاق افتاده بین طرفین نبودم و وقتی در مورد این موضوع سوال پرسیده شد طبق عادت همیشگی خود افراد را به آرامش دعوت کردم. از نظر من همه آدم ها خوب هستند و به همین دلیل هم گفتم قلعه نویی آدم خوبی است.

وی افزود: وقتی متوجه ماجراها و پشت پرده حرف ها قرار گرفتم فهمیدم که حق با افشین است. من تازه متوجه دلیل این صحبت ها شدم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)