پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر انگیزه بازیکنان حفظ شود پرسپولیس شانس قهرمانی این فصل لیگ برتر را دارد.

تیمپرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن فصل نقل و انتقالات و تمرینات پیش فصل آماده حضور در لیگ برتر نوزدهم است.

به همین بهانه سراغ افشین پیروانی ر فتیم تا در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس با او صحبت کنیم.

افشین پیروانی در خصوص شرایط این روز‌های پرسپولیس، آمدن گابریل کالدرون به این تیم، حمایتش از پرسپولیس و… صحبت‌های زیر را انجام داد.

*شرایط پرسپولیس را رصد می‌کنید؟

مگر می‌شود وقتی عاشق تیمی هستم شرایط را رصد نکنم و دنبال نکنم. من هم مثل همه هواداران اخبار پرسپولیس را دنبال می‌کنم و جویای حال تیم هستم.

*با این شرایط ارزیابی شما از وضعیت فعلی پرسپولیس چیست؟

فکر می‌کنم شرایط خوب است. بعد از رفتن برانکو، کالدرونی به پرسپولیس آمده که هم بازیکن بزرگی بوده و هم مربی خوبی است. ضمن اینکه مهمترین مسئله حفظ اسکلت اصلی تیم است که می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

*پس به نظر شما وضعیت پرسپولیس از نظر بازیکن خوب است؟

بله اکثر نفرات حفظ شده‌اند و بازیکنان خوبی هم به تیم اضافه شدند. فقط مسئله مهم این است که انگیزه بازیکنان حفظ شود تا تیم بتواند دوباره نتیجه بگیرد.

*اگر واقع‌بینانه بخواهید صحبت کنید به نظر شما پرسپولیس امسال شانسی برای قهرمانی دارد؟

بله، هوادار همیشه از پرسپولیس قهرمانی می‌خواهد. با توجه به شرایطی که تیم دارد فکر می‌کنم اگر همه ارکان تیم تلاش بکنند می‌شود پرسپولیس چهارمین قهرمانی پیاپی خود را کسب کند. همانطور که گفتم اگر انگیزه بازیکنان حفظ شود پرسپولیس شانس قهرمانی دارد.

*شما جزو آن دسته از پیشکسوتان هستید که همیشه از پرسپولیس حمایت کردید آیا قرار است همچنان ازپرسپولیس والبته کالدرون حمایت کنید؟

بله قرار نیست اتفاق جدیدی بیفتد من همیشه، همه جوره پشت تیم هستم و به قولی هوای پرسپولیس را دارم. البته اگر ایراد و اشکالی باشد می‌گوییم، اما مثل تمام سال‌های گذشته فقط و فقط می‌خواهم پرسپولیس شرایط خوبی داشته باشد و به خاطر همین از پرسپولیس حمایت می‌کنم.

*هواداران پرسپولیس نسبت به شما این نظر را دارند که همیشه به نوعی صدای آنها بودید؟

همانطور که گفتم هر کمکی که بتوانم به پرسپولیس می‌کنم تا تیم بهترین نتیجه را بگیرد پرسپولیس و هوادارانش لیاقت آن را دارند که همیشه برای آن‌ها اتفاقات خوب بیفتد و این مسئله جدیدی نیست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)