مدیر تیم پرسپولیس گفت: از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌خواهم در مورد نقل و انتقالات و سهمیه‌های جذب بازیکن تخصصی‌تر و منطقی‌تر تصمیم بگیرند.

افشین پیروانی در حاشیه تمرین تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت نقل و انتقالات تیم پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان یکی یکی جذب می‌شوند و شرایط خوب است. فقط از افراد تصمیم‌گیر می‌خواهم که تخصصی‌تر تصمیم بگیرند. در این فصل حق جذب چهار بازیکن خارجی را نداریم و یک فقط یک سهمیه به سهمیه‌ بازیکنان لیگ برتری اضافه شده است.

وی افزود: ما یکی از اولین‌ تیم‌ها بودیم که گفتیم به خاطر فشردگی مسابقات، مصدومیت و کرونا و شروع لیگ آینده سهمیه بازیکنان لیگ برتری را اضافه کنید. از سازمان لیگ و فدراسیون خواستیم که ۲ سهمیه لیگ برتری به تیم‌ها بدهند اما فقط یک سهمیه اضافه شد. چهار بازیکن خارجی هم که دیگر نیستند و آن چهار نفر خارجی هم کم می‌شود.

پیروانی تصریح کرد: از هیأت رئیس فدراسیون فوتبال می‌خواهم که وقت بیشتری بگذارند و در تصمیم‌گیری‌ها تخصصی‌تر عمل کنند. با توجه به شرایط کرونا و بازی‌های فشرده ما بعد از لیگ قهرمانان باید وارد لیگ آینده شویم. بازیکن زیر ۲۳ سال هم جزو سهمیه‌های لیگ برتری محسوب شده است. نباید بازیکن زیر ۲۳ سال جزو سهمیه لیگ برتری باشد. بهتر است در تصمیم‌گیری‌ها منطقی‌تر عمل کنیم. بحث من روی بازیکن خاصی نیست.

مدیر تیم پرسپولیس در مورد اینکه درخواست خود را به سازمان لیگ و فدراسیون داده‌اند یا نه، گفت: بله، ما مکتوب به سازمان لیگ این مسئله را گفتیم و خواهش کردیم از هیأت رئیسه می‌خواهیم منطقی‌تر تصمیم بگیرند. نباید بازیکن زیر ۲۳ سال سهمیه لیگ برتری محسوب شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)