مدیر تیم پرسپولیس گفت: بیشترین طرفدار را داریم و بیشتر از همه از غیبت تماشاگران در دربی آسیب می‌بینیم.

افشین پیروانی درباره دیدار دربی ۹۷ اظهار داشت: همه بازیها مهم و حساس است اما دربی برای مجموعه پرسپولیس و هواداران خیلی حساس تر است. رو به روی تیم حریف بازی کردن و بردن لذت بیشتری دارد.

وی ادامه داد: خودم از دربی خاطرات زیادی دارم و زمانی که بازیکن بودم، بیشترین برد را داشتیم. بازیکن، هوادار و همه باید بدانند بردن و گل‌زدن در این مسابقه بهترین لحظه زندگی ورزشی من است. با تیم ملی به جام جهانی رفتم، سال‌ها با پرسپولیس قهرمان شدم و کاپیتان این تیم بودم. همه این‌ها افتخار و باعث خوشحالی است اما اگر از من درباره بهترین لحظه زندگی ورزشی ام سوال کنند می‌گویم گلزنی در فینال جام حذفی به استقلال که سبب قهرمانی تیم ما شد‌.

مدیر تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: انشاء الله شنبه هم بتوانیم بازی را ببریم و این خنده که می‌گویم بهترین لحظه است شامل حال بچه‌های پرسپولیس شود. تفاوتی ندارد چه کسی گل بزند. امیدوارم همه بتوانیم در کنار هواداران عزیزمان این شادی را جشن بگیریم.

پیروانی درمورد تفاوت برگزاری دربی در حضور تماشاگران با شرایط فعلی که آنها به دلیل کرونا نمی‌توانند وارد ورزشگاه شوند، توضیح داد: در زمان‌های قدیم هواداران از شب قبل بازی جلوی استادیوم می‌خوابیدند و از هشت صبح درهای ورزشگاه باز می‌شد‌. از آن ساعت تا زمانی که ما به ورزشگاه بیاییم تشویق می‌کردند و ۹۰ درصد انرژی‌‌شان می‌رفت اما چرا فقط درباره غیبت تماشاگران در دربی صحبت کنیم؟

وی ادامه داد: بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان می‌خواستم درباره غیبت هواداران در ورزشگاه صحبت کنم اما به دلیل مطرح کردن بحث حرفه‌ای سازی و قضاوت ها یادم نبود این موضوع را بگویم. چه اتفاقی افتاد که چهارشنبه دیدار ما در تهران با حضور هوادار بود اما دوشنبه باز هم در تهران بدون تماشاگر بازی کردیم. اگر قرار بود مسابقات با حضور هوادار شود استارت این کار از دیدار با صنعت نفت خورد و اتفاقی هم نیفتاد. اگر غیر از این بود چرا حضور هواداران در ورزشگاه را زود شروع کردند. ۲۰ روز تا یک ماه صبر می‌کردند‌.

مدیر تیم پرسپولیس اضافه کرد: باز هم می‌گویم از بودن هوادار لذت می‌بریم و شادی بردن در کنار آنها برای ما روز بزرگی را رقم می‌زند. پرسپولیس بیشترین هوادار را دارد و اگر قرار است کسی بدون طرفدار آسیب ببیند، تیم ما در این زمینه اول است.  هر جای ایران می‌رویم طرفدار داریم. از بودن آنها خوشحال می‌شویم و بالاتر از لذت بردن دربی در کنار هوادار چیزی نیست.

 پیروانی در ادامه گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه به عنوان باتجربه ترین عضو این تیم در دربی چه پیغامی برای شاگردان یحیی گل‌محمدی دارد، پاسخ داد: بازیکنان آرامش خود را حفظ کنند. انرژی بگذارند و با تمام وجود بیایند و بجنگند. برد دربی‌ مهم است. می‌گویند این مسابقه را حساس نکنید اما خیلی هم حساس است و بردن آن خیلی قشنگ و خوب است. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کنند تا همه عصر شنبه خوشحال از استادیوم بیرون بیاییم و اتفاق خوب و جدیدی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران میلیونی اش رقم بخورد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)