مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار شب گذشته مقابل پیکان در ورزشگاه شهر قدس همه پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشد.

افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، در خصوص بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل پیکان و برد قاطع سرخ‌پوشان در این بازی گفت: با وجود اینکه بیش از ۱۲۰ روز بازی‌ها تعطیل بود اما خوشبختانه بازی خوبی برگزار کردیم. دوری از مسابقات رسمی نه فقط برای ما بلکه برای همه تیم‌ها سخت است. البته ما دیشب در خانه حریف بازی می‌کردیم و پیکان هم به دنبال کسب امتیاز از بازی بود. خوشبختانه همه بازیکنان زحمت کشیدند و جا دارد به اعضای کادرفنی و بازیکنان خسته نباشید بگویم. همچنین این برد را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. جای آنها واقعا خالی بود و شب گذشته بیشتر از هر زمان دیگری این موضوع به چشم آمد. شک ندارم که هواداران پرسپولیس از راه دور به ما انگیزه می‌دهند و از حالا خودمان را برای بازی با شاهین آماده می‌کنیم.

وی درباره داوران بازی شب گذشته و سوت‌هایی که در این بازی زدند تصریح کرد: با اینکه داور بازی به من اخطار داد اما به تصمیم این عزیزان احترام می‌گذارم. در صحنه‌ای که داور به من کارت داد من به نحوه اعتراض اعضای تیم پیکان که چند نفری در کنار زمین مشغول اعتراض بودند معترض شدم و داور به من کارت زرد داد. در کل موضوع خاصی نبود و به تصمیم داور احترام گذاشتم و روی نیمکت رفتم.

مدیر تیم پرسپولیس در خصوص تیم پیکان هم افزود: پیکان تیم خوب و باانگیزه‌ای بود که خیلی خوب بازی کردند اما خوشبختانه تجربه بازیکنان و کادرفنی ما بیشتر بود و این موضوع باعث شد تا به پیروزی خیلی خوبی دست پیدا کنیم.

پیروانی درباره وضعیت وحید امیری که شب گذشته مصدوم شد ادامه داد: وحید بازیکنی همیشه مفید و موثر برای ما بوده که مصدومیتش همه ما را ناراحت کرد و امیدوارم مشکل او جدی نباشد. همچنین شب گذشته جای محمد انصاری هم در تیم خالی بود و امیدوارم او هم که بازیکن زحمتکش و با اخلاقی است هر چه زودتر سلامتی خود را به دست بیاورد.

وی همچنین از رعایت پروتکل بهداشتی توسط اعضای تیم پرسپولیس اظهار داشت: تمام سعی و تلاش ما از روزی که دوباره تمرینات آغاز شد این بود که همه موارد بهداشتی را رعایت کنیم. جا دارد از همین طریق از اعضای کادر پزشکی و تدارکات که در این راه تلاش زیادی کردند هم تشکر کنم. همه تلاش ما این بوده و هست که به نحو احسن این پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود اما به هر حال انجام ۱۰۰ درصدی آن هم خیلی سخت خواهد بود. این موضوع فقط شامل کشور ما نیست و حتی در همه جای دنیا شرایط به همین گونه است. همچنین باید از اعضای کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس هم تشکر کنم که همه موارد را رعایت می‌کنند به طوری که خوشبختانه بعد از ۲ بار تست، هیچ مورد مثبتی مشخص نشده است. بازیکنان فقط ۴ ساعت در روز در اختیار کادرفنی هستند و خوشبختانه در بقیه طول روز به خوبی این موارد را رعایت می‌کنند. آرزوی من در درجه اول سلامتی برای همه مردم کشورمان است و سپس این ویروس از دنیا برچیده شود.

مدیر تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در ورزشگاه محل بازی با پیکان همه موارد بهداشتی رعایت شده بود یا مواردی وجود داشت گفت: آن قدری که در جلسه هماهنگی قبل از بازی تاکید شده بود رعایت نشد. به طور مثال به ما گفته شد فقط ۴ نفر همراه با تیم بیاوریم و در حالی که ما ۳ نفر با خود برده بودیم اما افراد زیادی را در ورزشگاه شاهد بودیم. البته در این شرایط نمی‌توان خیلی ایراد گرفت چون وضعیت فعلی وضعیت خاصی است. ما حتی همان ۳ نفری که با آیدی به ورزشگاه برده بودیم به داخل رختکن نبردیم و آنها در فضای باز حضور داشتند. امیدوارم مشکلاتی هم که وجود دارد برطرف شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)