سرپرست تیم پرسپولیس به برد این تیم در جام حذفی واکنش نشان داد.

افشین پیروانی درباره قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت:خدا را شکر می کنم. روز خوبی بود. قهرمان بودیم و یک قهرمانی دیگر آوردیم. قهرمانی با پرسپولیس واقعا مزه می دهد. امسال سال خیلی سختی بود. من هم یک سال پیرتر شدم. نقش کوچکی داشتم اما عاشق این تیم هستم. دلم می خواهد هر زمان بازی را می بریم در کنار هواداران باشیم. به همه هواداران تبریک می گویم. تجربه دوگانه قهرمانی را داشتم اما این دوره هم لذت بخش است.

وی ادامه داد: ما با اقتدار لیگ را قهرمان شدیم. در مجموع تیم خوبی بودیم. بازیکنان بزرگی داشتیم. کادر خوبی داشتیم. اگر بازی یک بر صفر تمام می شد حق به حقدار می رسید. خوشحالم که قهرمان شدیم.

پیروانی درباره صحنه مشکوک روی عیسی آل کثیر خاطرنشان کرد: من هم معتقدم روی عیسی پنالتی شد. البته برای این بازی وقت اضافه بیشتری گرفته شد. داوران هم زحمت زیادی کشیدند. من به آنها تبریک می گویم.

پیروانی با اشاره به دربی سال 77 که خودش در زمین به عنوان بازیکن حضور داشت گفت: وقتی عاشق باشی باید تلاش کنی. آن هم به خاطر پرسپولیس. یک روز گفتم همه کار می کنم که خداراشکر خدا هم روی ما را گرفت. خوشحالیم و این خوشحالی را به همه هواداران منتقل کردیم.

وی در خصوص هجمه ها علیه علیرضا بیرانوند تصریح کرد: به نظر من باید خیلی حرفه ای تر در این خصوص صحبت می‌شد و هجمه هایی که امروز به بیرانوند ود به خاطر مصاحبه دیروز بود. ما باید یاد بگیریم که به یکدیگر احترام بگذاریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)