مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ظرفیت تماشاگران برای دربی امروز 10ـ10 است.

افشین پیروانی درمورد شرایط دربی ۱۰۰ پایتخت، اظهار داشت: تشکر می‌کنم از هوادارانی که به استادیوم آمدند و البته باید از افرادی هم که نگذاشتند هواداران بیشتری بیایند گلایه کنیم. اگر قرار است تا این اندازه روی دربی حساسیت باشد، نمی‌دانم چرا تا این اندازه هوادار کم است. وقتی در برخی شهرها می‌خواهیم به ورزشگاه وارد شویم، به حدی شلوغ است که خودمان نمی‌توانیم به استادیوم برویم. ایراد دربی این جا است که تعداد هواداران خیلی کم است. روز گذشته نیز از طرفداران پرسپولیس عذرخواهی کردم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم اما تصمیم‌گیرنده فرد دیگری است.

وی افزود: آن‌هایی که در خانه هستند، به تیم انرژی مثبت بدهند. به عبدالله بهلولی نیز به خاطر از دست دادن پسرش تسلیت می‌گویم. امیدوارم یک بازی خوب انجام بدهیم زیرا شرایط‌مان خوب است. تیم خوبی داریم و پرسپولیس پرهوادار هستیم که همیشه توقع برد و قهرمانی از ما می‌رود. امیدوارم با انجام دادن یک بازی خوب، پیروز میدان باشیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اینکه دوست داشتند هواداران بیشتری وارد ورزشگاه شوند، عنوان کرد: ما تصمیم گیرنده نیستیم. البته سال‌ها است قانون دربی تهران 50-50 است اما امروز 10-10 و خیلی کمتر شده است. روز گذشته هم گفتم جای اینکه تا این اندازه پروژه افتتاح کنند، ورزشگاه آزادی که یک نماد و استادیوم قدیمی است که بازی‌های تیم ملی، پرسپولیس و تیم‌های دیگر در آن برگزار می‌شود، باید سکوهایش هرچه زودتر درست شود. سکوهای خراب از داخل ورزشگاه شکل و شمایل قشنگی ندارد. چند روز دیگر قرار است بازی‌های تیم ملی و آسیایی در این ورزشگاه برگزار شود. 3-2 پروژه‌ای که قرار است افتتاح کنند، کم کرده و ورزشگاه آزادی را درست کنند.

پیروانی درمورد اینکه چند درصد از ظرفیت امروز ورزشگاه به هواداران 2 تیم اختصاص دارد، گفت: از همان ۱۵ هزار نفر، ۷۵۰۰ نفر به هر دو تیم اختصاص یافته اما این تصمیم قشنگ نبود.

وی درمورد نتیجه دربی، توضیح داد: امیدوارم ما پیروز شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)