مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره سخنان حمید استیلی درباره هوادران این تیم گفت: امثال من و استیلی با لطف هواداران به جایگاه کنونی دست پیدا کرده ایم و باید مدیون آنها باشیم نه طلبکار.

فرشاد پیوس اظهار داشت: هواداران پرسپولیس عاشق تیم محبوب خود هستند و در شرایط کنونی این تیم، آن جمعیت پنج هزارنفری که روز گذشته به ورزشگاه رفته بودند ، شاهکار کرده اند.

وی ادامه داد: پرسپولیس بدون هوادارانش فرقی با تیم های دیگر نخواهد داشت و اگر تماشاگری به ورزشگاه نیاید فوتبال لطفی ندارد و مثل بازی های محلات می شود.

وی افزود: از صحبت های دیروز حمید استیلی خیلی ناراحت شدم زیرا ما هرچه داریم از این هواداران است.

پیوس گفت: فکر می کنم استیلی از روی احساسات این صحبت ها را مطرح کرده است و اگر حمایت هواداران را می خواهد باید تیم خود را بهتر کند نه اینکه از آنها بخواهد به ورزشگاه نیایند.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: حمید استیلی از آغاز فصل پس از نتایج ضعیف تیمش درخواست زمان بیشتری برای بهتر شدن شرایط کرده است. فکر می کنم زمان کافی به او داده شده و با او بار پرسپولیس به مقصد نمی رسد و در بهترین شرایط در رتبه پنجم یا ششم جدول قرار می گیرد.

وی ادامه داد: اگر باشگاه پرسپولیس قصد انتخاب سرمربی جدیدی دارد باید هرچه زودتر این کار را انجام دهد نه اینکه وقتی کار از کار گذشت به فکر تیم بیفتند.

پیوس درباره بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: در این بازی پرسپولیس در دقایقی از بازی با ارائه یک بازی سریع حملاتی روی دروازه حریف طراحی کرد اما تعویض های بسیار بد استیلی روند کار را تغییر داد تا امتیازات این مسابقه از دست برود.

وی ادامه داد: جواد کاظمیان در این بازی بسیار خوب کار می کرد و دلیلی برای تعویضش وجود نداشت. غلامرضا رضایی هم خیلی خوب بازی می کرد و اگر به دلیل خستگی نمی توانست به بازی ادامه بدهد باید با یک مهاجم دیگر جایگزین می شد نه یک بازیکن دفاعی.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تاکید کرد: من این سخنان را از روی غرض و یا چشمداشت مطرح نمی کنم، اینها حرف دل هواداران است و می خواهم پرسپولیس به جایگاه واقعی خود برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)