پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان در این فصل هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهند بود.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص عملکرد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: پرسپولیس در هفته‌های گذشته شرایط خوبی نداشت. مشکلاتی از قبیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی، دغدغه‌های مالی و … باعث شده بود که تیم نتایج خوبی کسب نکند و یک مقدار از صدر جدول فاصله گرفته بود، هرچند تازه ابتدای لیگ هستیم ولی سرخپوشان از لحاظ روحی و روانی در هفته‌های گذشته در آمادگی صددرصد نبودند. با توجه به همه این موارد شاگردان گل‌محمدی مقابل صنعت نفت بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند و نشان دادند که کم‌کم به روزهای خوب گذشته‌شان نزدیک می‌شوند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه صنعت نفت خیلی بسته و دفاعی بازی می‌کرد، بازیکنان پرسپولیس برای رسیدن به دروازه حریف کار سختی داشتند و بازیکنان صنعت نفت با تجمع نزدیک دروازه‌شان تمام راه‌ها را برای گلزنی پرسپولیسی‌ها بسته بودند. در نیمه دوم با تغییراتی که گل‌محمدی در ترکیب ایجاد کرد شرایط بهتر شد. پرسپولیس شاداب‌تر بازی کرد و چندین موقعیت خطرناک روی دروازه صنعت نفت ایجاد کرد که یک گل به ثمر رساند و داور هم متاسفانه ضربه مهدی عبدی را گل تشخیص نداد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حضور هواداران بعد از دوری حدود ۲ سال در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: حضور هواداران در بازی با صنعت نفت اتفاق ویژه‌ای بود. امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که در بازی‌های آینده هم بتوانیم شاهد حضور تماشاگران با تعداد بیشتری ورزشگاه‌ها باشیم، چون حضور هواداران، انرژی مثبتی به بازیکنان می‌دهد.

پیوس درباره بازی فردای پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: به نظر من بازیکنان در بازی با نفت مسجد سلیمان روند خوب‌شان در بازی با صنعت نفت آبادان را ادامه خواهند داد و می‌دانند که کسب سه امتیاز پیش از دربی اهمیت زیادی دارد تا با روحیه مناسبی به بازی با استقلال فکر کنند.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس برای قهرمانی در این فصل گفت: قطعا پرسپولیس در این فصل هم یکی از مدعیان اصلی برای قهرمانی خواهد بود. به هر حال تیم هم بازیکنان خوبی در اختیار دارد و هم اینکه کادرفنی توانایی بالای سر تیم قرار دارد، از طرف دیگر  اکثر بازیکنان چند سال است که کنار هم بازی می‌کنند و بازیکنان جدید هم با گذشت زمان با سایر بازیکنان هماهنگ خواهند شد و هرچه جلوتر برویم پرسپولیس قوی‌تری خواهیم دید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)