با توجه به مدل برنامه‌ریزی هفته بیست و هفتم لیگ برتر، شرایط خاصی برای پخش زنده این مسابقات به وجود آمده است.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی صورت گرفت تا دیدار مقابل آلومینیوم اراک از طریق آنتن شبکه سوم سیما پخش شود اما برنامه‌ریزی سازمان لیگ و صداوسیما به شکل دیگری رقم خورد و قرار است دیدار دیگری از شبکه سوم سیما روی آنتن برود و بازی پرسپولیس و آلومینیوم به شبکه ورزش منتقل شود.

این موضوع در دو روز گذشته توسط مدیریت باشگاه با جدیت پیگیری شد اما هیچ‌کس جواب کاملی به درخواست و پیگیری ما نداد و از این رو، پخش بازی وارد کنداکتور شبکه ورزش برای گیرنده‌های دیجیتال شد.

مدیریت باشگاه از طریق سازمان لیگ، کمیته بازی‌ها، معاونت و روابط عمومی سیما، دست‌اندرکاران برنامه فوتبال برتر و شبکه ورزش و چند نهاد دیگر پیگیر حل این مشکل بود اما در نهایت پخش بازی به شبکه ورزش سپرده شد. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که پرسپولیس صدرنشین جدول است، دیدارش در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و مهم‌تر از اینها، نتیجه تقابل با آلومینیوم اراک، تاثیر مستقیمی بر تعیین قهرمان این فصل رقابت‌ها دارد.
برنامه‌ریزی بازی‌های این هفته از سوی سازمان لیگ و همچنین برنامه پخش مسابقات از سوی سازمان صدا و سیما به گونه‌ایست که عدالتی در آن دیده نمی‌شود. با این حال، پیگیری مدیریت باشگاه برای ایجاد تغییر در تصمیم مسئولان ذینفع در پخش مسابقات ادامه دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)