جذب ناقص بازیکنان مدنظر سرمربی پرسپولیس در آستانه آغاز لیگ برتر ممکن است این تیم را وارد شرایط سختی کند.

موضوع نقل و انتقالات پرسپولیس و حواشی پیرامون آن در کمتر از چند روز تا آغاز لیگ برتر، باعث شده تا هواداران این تیم نگران وضعیت تیمی باشند که امسال علاوه بر لیگ‌های داخلی، باید به مصاف رقبای تا دندان مسلح آسیایی برود. جدایی چند بازیکن، عدم جذب بازیکنان مدنظر سرمربی پرسپولیس و لغو اردوی خارجی این تیم مواردی است که شرایط سرخ‌پوشان را تا حدی بحرانی کرده است.

گل‌محمدی اعتقاد دارد مدیران باشگاه عملکرد خوبی در نقل و انتقالات نداشتند و بازیکنانی که مدنظر او بوده را جذب نکردند. او در ابتدای کار باشگاه در نقل و انتقالات نام 5 بازیکن را در نامه‌ای به رضا درویش داد و این لیست را به عنوان لیست اول خود معرفی کرد، اما نفرات مدنظر یحیی به طور کامل جذب نشدند.

سرمربی پرسپولیس درخواست جذب رضا شکاری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی و سعید عزت‌اللهی را داده بود. او همچنین خواستار تمدید قرارداد با عیسی آل کثیر شد تا این بازیکن همچنان در تیم بماند اما مدیریت تیم نتوانست آل‌کثیر را در این تیم نگه دارد چرا که به گفته مدیرعامل باشگاه، درخواست مالی این بازیکن بالاتر از توانایی پرداخت پرسپولیس بود.

به جز کنعانی‌زادگان، 3 بازیکن دیگر مدنظر گل‌محمدی جذب نشدند و یکی از دلایلی که گفته می‌شود این روزها باعث دلخوری سرمربی پرسپولیس شده همین عدم جذب بازیکن است.

گل‌محمدی در حالی تیمش را برای بازی روز چهارشنبه مقابل آلومینیوم اراک در هفته اول لیگ برتر آماده می‌کند که دستش در دروازه و مهاجم خالی است و با جدایی عجیب احمد گوهری، باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته جایگزینی برای او پیدا کند و حالا هم که گفته می‌شود یک دروازه‌بان خارجی قرار است به این تیم بیاید تا یک سهمیه خارجی پرسپولیس، نیمکت نشین باشد!

در پست مهاجم با وجود جدایی 3 بازیکن، فقط شهاب زاهدی به پرسپولیس اضافه شده و هنوز یحیی گل‌محمدی نتوانسته جایگزینی برای مهاجمان جدا شده خود پیدا کند. این در حالی است که با هزینه دلاری که گفته می‌شود پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی کنار گذاشته، هنوز بازیکنی باکیفیت در سطح بالا برای کار در پرسپولیس پیدا نشده است!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)